انواع چسب صنایع چوب

1-20 از 20

امروزه چسب گرانول و قالبی به طور گسترده ای در انواع دستگاه های لبه چسبان اروپایی و آسیایی جهت چسباندن نوار لبه های چوبی، PVC، پلاستیکی و ... به صفحات MDF، نئوپان و ... استفاده می شود.چسب های گرانول و قالبی از لحاظ ترکیب شیمیایی و خلوص انواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان به چسب های EVA (اتیل ونیل استات)، PO (پلی اولفین) و PUR (پلی یورتان) اشاره داشت. از این بین چسب های EVA پرکاربردترین نوع در بازار ایران می باشند. چسب گرانول و قالبی EVA از نوع Hotmelt (گرما نرم) می باشند. با توجه به این اصل که چسب های EVA به صورت جامد عرضه شده و بصورت مایع بکار می روند، لازم است تا در دستگاه لبه چسبان به حالت مایع در آمده و سپس به قطعه کار آغشته شوند؛ از اینرو دمای ذوب و نقطه نرم شوندگی از شاخص های اصلی شناخت این نوع محصولات می باشند. بطور عام این مواد شامل انواع چسب گرانول ، چسب گرانول حرارتی ، چسب گرانول pvc و چسب قالبی می شوند.

نکات ضروری خرید چسب

برای خرید چسب های پلی اورتان، چسب چوب، چسب گرانول، چسب قالبی، چسب پاتکس و دیگر چسب های صنایع چوب به نکات زیر توجه کنید:

1. یکنواختی ترکیب و کیفیت

2. مقاومت حرارتی بسیار بالا

3. سازگاری با انواع لبه چسبان های اروپایی و آسیایی

4. مصرف بهینه و کاهش هزینه های تولید

5. تضمین کیفیت و پشتیبانی فنی کلیه محصولات تولیدی

معرفی چسب پلی یورتان PUR و کاربرد آن در صنایع چوب

با توجه به تمایل بازار جهانی به استفاده از چسب با مقاومت حرارتی و رطوبتی بالاتر گونه جدیدی از چسب از جنس پلی یورتان تولید شد. برند کلایبریت به عنوان پیشگام در این صنعت چسب PUR که یکی از برترین چسب های موجود است را تولید نمود. با توجه به استفاده از محصولات با کیفیت طیف وسیعی از چسب PUR در اختیار مصرف کنندگان و تولید کنندگان قرار گرفت.

قیمت انواع چسب چوب

با توجه به این که چسب چوب در مدل های مختلف عرضه می شود از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند، لذا در صورت تمایل به خرید انواع چسب چوب با چوبینر تماس برقرار نمایید.