تخفیف هفتگی

خرید چسب

1-34 از 34

چسب جزء روش‌های ایجاد اتصال بین قطعات است که برای اتصال کردن قطعات برش خورده چوب، پلاستیک، شیشه، کاغذ، نصب شیشه بر روی درب، پنجره و ...، به کار می‌رود. علاوه بر موارد ذکر شد گاهی از چب برای پر کردن درزها و جلوگیری از نفوذ مواد استفاده می‌کنند. چسب در حالت‌های مختلف جامد و مایع تولید می‌گردد؛ همچنین برای هر متریال خاص و هر نوع اتصال از یک نوع چسب خاص استفاده می‌کنند. در ادامه به معرفی بیشتر مدل‌های مختلف چسب می‌پردازیم.

نکات ضروری خرید چسب

برای خرید چسب های پلی اورتان، چسب چوب، چسب گرانول، چسب قالبی، چسب پاتکس و دیگر چسب های صنایع چوب به نکات زیر توجه کنید:

  • یکنواختی ترکیب و کیفیت
  • مقاومت حرارتی بسیار بالا
  • سازگاری با انواع لبه چسبان های اروپایی و آسیایی
  • مصرف بهینه و کاهش هزینه های تولید
  • تضمین کیفیت و پشتیبانی فنی کلیه محصولات تولیدی

چسب گرانول

امروزه چسب گرانول و قالبی به طور گسترده ای در انواع دستگاه های لبه چسبان اروپایی و آسیایی جهت چسباندن نوار لبه های چوبی، PVC، پلاستیکی و ... به صفحات MDF، نئوپان و ... استفاده می شود. چسب‌های گرانول و قالبی از لحاظ ترکیب شیمیایی و خلوص انواع مختلفی دارند که از آن جمله می‌توان به چسب های EVA (اتیل ونیل استات)، PO پلی اولفین و PUR پلی یورتان اشاره داشت. از این بین چسب های EVA پرکاربردترین نوع در بازار ایران می‌باشند. چسب گرانول و قالبی EVA از نوع Hotmelt گرما نرم می‌باشند. با توجه به این اصل که چسب های EVA به صورت جامد عرضه شده و به صورت مایع بکار می‌روند، لازم است تا در دستگاه لبه چسبان به حالت مایع در آمده و سپس به قطعه کار آغشته شوند؛ از این رو دمای ذوب و نقطه نرم شوندگی از شاخص های اصلی شناخت این نوع محصولات می‌باشند. به طور عام این مواد شامل انواع چسب گرانول ، چسب گرانول حرارتی ، چسب گرانول pvc و چسب قالبی می شوند. علاوه بر چسب گرانول، چسب چوب، چسب 123، چسب آب بندی، چسب شیشه، چسب لمینت و... در صنعت چوب به کار می‌روند.

قیمت انواع چسب

با توجه به این که چسب در مدل‌های مختلف عرضه می شود از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند، لذا در صورت تمایل به خرید انواع چسب به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید، در صورت بسته بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن با چوبینر تماس برقرار نمایید.