تخفیف عید فطر

اوبرکات | Ubercut

1-36 از 96

Ubercut از تولیدکنندگان مته و تیغ سی ان سی بوده که در کشور چین مستقر می‌باشد. این شرکت با سابقه چندین ساله خود توانسته است مدل های متعددی از تیغ اورفرز و سی ان سی را تولید و عرضه نماید.

معرفی شرکت اوبرکات

اوبرکات محصول کشور چین با کیفیت بالا می باشد که ارائه دهنده محصولات برشی و ابزار سی ان سی و اورفرز با کیفیت مرغوب و در عین حال تمرکز بر حفظ قیمت رقابتی خود در بازار را داشته و سعی دارد با احترام به حقوق مشتری، یکی از برندهای  معتبر و قابل اعتماد در بازار ایران گردد. لذا مفتخر است جهت رضایت مصرف کننده کیفیت قابل قبولی را به بازار ارائه نماید.

کیفیت محصولات شرکت Ubercut

شرکت Ubercut با برخورداری از تیم مهندسی طراحی تیغ CNC با بهترین نرم افزار های طراحی توانسته است با کیفیت ترین مته سی ان سی ها را به بازار ارائه دهد. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت اوبرکات با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه بوده و تولیدی بی دردسری را تجربه خواهید کرد.

قیمت محصولات شرکت اوبرکات

این شرکت به علت تولید انواع مختلف مته و تیغ CNC دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت اوبرکات می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.