فروشنده شو

خرید اکسسوری و زیورآلات چوبی

1-36 از 56

یکی از مهم ترین تولیدات چوبی و زیر دسته های صنایع چوب ساخت اکسسوری و زیورآلات چوبی می‌باشد. معمولا برای تولید این زیورآلات از چوب های مختلف طبیعی استفاده می‌کنند. این گروه به موارد متعددی از قبیل گردنبند، دستبند، پابند، گوشواره، عینک، ساعت و...تقسیم می‌شود در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با اکسسوری چوبی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

انواع زیورآلات چوبی

همان طور که در بخش قبل گفته شد زیورآلات چوبی در مدل، طرح، سبک و ابعاد مختلف تولید می‌شوند که با استایل و پوشش های متفاوت ست شوند. همچنین افراد با سلایق مختلف بتوانند این محصولات را خریداری نمایند. مهم ترین زیورآلات چوبی همچون گردنبند، دستبند، پابند، گوشواره، پیکسل، گل سر و... هستند که در ادامه به توضیح آن ها می‌پردازیم.

گردنبند چوبی

یکی از مهم ترین زیورآلات دست ساز گردنبندهای چوبی هستند که بر اساس اشکالب مختلف با روش معرق کاری، چوب و رزین، منبت کاری و کنده کاری، سوخته نگاری و... تولید می‌شوند. گردنبند چوبی با طرح اسم خاص، کلمات عمومی، اشکال هندسی، تصاویر گل و حیوانات و حتی تصاویر انتزاعی تولید می‌شود و یکی از ایده ها برای زیباتر شدن این محصولات استفاده از چوب طبیعی با رنگ واقعی آن است و بدون نیاز به رنگ امیزی از همان چوب درختان رنگی استفاده شود.

دستبند و پابند چوبی

یکی دیگر از زیورآلات چوبی دستبند و پابند است. این محصولات نیز در سبک و مدل های مختلف با طراحی های مطابق با استایل و سلیقه افراد تولید می‌شوند. طرح نام، عکس پرندگان، گل و اشکال هندسی و... نمونه هایی از انواع دستبند و پابند هستند که در مواردی برای زیباتر شدن از مهره های زینتب هم استفاده می‌شود.

گردنبند رزینی

علاوه بر کار چوب گاهی برای تولید زیورآلاتی همچون گردنبند از ترکیب چوب و رزین یا رزین خالی استفاده می‌کنند. معمولا برای تولید این زیورآلات از جمله گردنبند باید از رزین شفاف بدون حباب استفاده شود. در مواردی از گل های طبیعی یا گلبرگ های طبیعی رنگارنگ استفاده می‌کنند و یک لایه رزین روی کار می‌نشیند.

پیکسل کیف

یکی از مواردی که بین عموم رایج شده است استفاده از پیکسل کیف می‌باشد. پیکسل کیف با کمک یک سنجاق بر روی کیف یا کوله پشتی نصب می‌شود. پیکسل نیز مانند سایر اکسسوری ها در مدل و طرح های مختلف با رنگ بندی های متفاوت تولید می‌شود و برای هر سلیفقه ای مدل های متنوعی وجود دارد. معمولا برای تولید پیکسل از چوب طبیعی، رزین یا ترکیب این دو استفاده می‌کنند.

گوشواره چوبی

یک مورد دیگر از اکسسوری های چوبی و زیورآلات پرطرفدار گوشواره چوبی است که گاهی از چوب طبیعی ترکیب چوب و رزین و یا به صورت کامل رزین تولید می‌شود. گوشواره نیز در مدل و طرح های مختلف برای سلیقه های متفاوت تولید می‌شود و از لحاظ سایز و ابعاد نیز متفاوت هستند.

شانه و آینه چوبی

یک مورد دیگر از اکسسوری های چوبی پرطرفدار شانه و آینه چوبی است که به صورت ست شانه و آینه، برس چوبی، شانه تکی چوبی، شانه دندانه دار چوبی و... تولید می‌شود که علاوه بر زیبایی و تنوعی که دارند برای مراقبت از مو نیز مفید هستند.

گل سر چوبی 

اکسسوری بعدی که باز هم به آراستن مو مرتبط است گل سر می‌باشد. گل سر چوبی یا گل سرهایی که با ترکیب چوب ورزین تولید می‌شوند و در رنگ های مختلف با چوب طبیعی بسیار برازنده و زیبا هستند.

قیمت زیورآلات و اکسسوری چوبی

زیورآلات و اکسسوری چوبی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند لذا برای اطلاع از قیمت هر محصول می‌توانید به تگ قیمت مراجعه کنید یا با چوبینر تماس بگیرید.