چوبی کلاب

ایده ماشین

1-41 از 41

مجموعه ایده ماشین با معرفی و ارائه برندهای مطرح صنعت چوب جهان و با چشم انداز ارتقا سطح کیفی ماشین آلات این صنعت می کوشد تا با به کارگیری منابع انسانی ماهر و مستعد در جهت محقق سازی این مهم تلاش نماید. این گروه با رویکرد خدمات رسانی مطمئن و اعتماد سازی گامی موثر در زمینه ارائه خدمات و فروش ماشین آلات کشورهای معتبر اروپایی و آسیایی برداشته است.

معرفی ایده ماشین

ایده ماشین، آینه رشد و اعتلای صنعت چوب می باشد و اعتماد دارد برای حضور پررنگ و قدرتمند در بازار بزرگ صنعت چوب کشور بایستی همواره کیفیتی مطلوب و متناسب با ظرفیت و پتانسیل های این هنر و صنعت را ارائه نماید. توجه به جلب رضایت مشتری سرلوحه کار این مجموعه می باشد که پیوسته با اندیشیدن تدبیری جامع و اقدامی ماندگار و به کارگیری دیدگاه های مبتنی بر تجربیات در خصوص این مهم جدیت به خرج داده است.

ماشین آلات شرکت ایده ماشین

مجموعه ایده ماشین با هدف عرضه طیف متنوعی از ماشین آلات و ابزار آلات صنایع چوب، سهم بزرگی از این صنعت را به خود اختصاص داده و مفتخر به اخذ نمایندگی های انحصاری شرکت های اروپایی اعم از نیماک و گریجیو گردیده است. مجموعه یاد شده با بهره مندی از اعتماد چندین ساله مشتریان به عنوان سکوی پرتابی در جهت توسعه این صنعت مطرح می باشد.

قیمت محصولات شرکت ایده ماشین

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت ایده ماشین می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.