ایده ماشین

1-24 از 41

معرفی ایده ماشین

گروه صنعتی ایده ماشین با پشتوانه سال ها تجربه و اعتبار دو مجموعه فعال و نامی در عرصه صنعت چوب تاسیس گردیده است.

این مجموعه با معرفی و ارائه برندهای مطرح صنعت چوب جهان و با چشم انداز ارتقا سطح کیفی ماشین آلات این صنعت می کوشد تا با به کارگیری منابع انسانی ماهر و مستعد در جهت محقق سازی این مهم تلاش نماید. این گروه با رویکرد خدمات رسانی مطمئن و اعتماد سازی گامی موثر در زمینه ارائه خدمات و فروش ماشین آلات کشورهای معتبر اروپایی و آسیایی برداشته است.

ایده ماشین، آینه رشد و اعتلای صنعت چوب می باشد و اعتماد دارد برای حضور پررنگ و قدرتمند در بازار بزرگ صنعت چوب کشور بایستی همواره کیفیتی مطلوب و متناسب با ظرفیت و پتانسیل های این هنر و صنعت را ارائه نماید. توجه به جلب رضایت مشتری سرلوحه کار این مجموعه می باشد که پیوسته با اندیشیدن تدبیری جامع و اقدامی ماندگار و به کارگیری دیدگاه های مبتنی بر تجربیات در خصوص این مهم جدیت به خرج داده است.

مجموعه ایده ماشین با هدف عرضه طیف متنوعی از ماشین آلات و ابزار آلات صنایع چوب، سهم بزرگی از این صنعت را به خود اختصاص داده و مفتخر به اخذ نمایندگی های انحصاری شرکت های اروپایی اعم از نیماک و گریجیو گردیده است. مجموعه یاد شده با بهره مندی از اعتماد چندین ساله مشتریان به عنوان سکوی پرتابی در جهت توسعه این صنعت مطرح می باشد.