ایده ماشین

1-24 از 41

معرفی ایده ماشین

گروه صنعتی ایده ماشین با پشتوانه سال ها تجربه و اعتبار دو مجموعه فعال و نامی در عرصه صنعت چوب تاسیس گردیده است.

این مجموعه با معرفی و ارائه برندهای مطرح صنعت چوب جهان و با چشم انداز ارتقا سطح کیفی ماشین آلات این صنعت می کوشد تا با به کارگیری منابع انسانی ماهر و مستعد در جهت محقق سازی این مهم تلاش نماید. این گروه با رویکرد خدمات رسانی مطمئن و اعتماد سازی گامی موثر در زمینه ارائه خدمات و فروش ماشین آلات کشورهای معتبر اروپایی و آسیایی برداشته است.

ایده ماشین، آینه رشد و اعتلای صنعت چوب می باشد و اعتماد دارد برای حضور پررنگ و قدرتمند در بازار بزرگ صنعت چوب کشور بایستی همواره کیفیتی مطلوب و متناسب با ظرفیت و پتانسیل های این هنر و صنعت را ارائه نماید. توجه به جلب رضایت مشتری سرلوحه کار این مجموعه می باشد که پیوسته با اندیشیدن تدبیری جامع و اقدامی ماندگار و به کارگیری دیدگاه های مبتنی بر تجربیات در خصوص این مهم جدیت به خرج داده است.

مجموعه ایده ماشین با هدف عرضه طیف متنوعی از ماشین آلات و ابزار آلات صنایع چوب، سهم بزرگی از این صنعت را به خود اختصاص داده و مفتخر به اخذ نمایندگی های انحصاری شرکت های اروپایی اعم از نیماک و گریجیو گردیده است. مجموعه یاد شده با بهره مندی از اعتماد چندین ساله مشتریان به عنوان سکوی پرتابی در جهت توسعه این صنعت مطرح می باشد.


"For English information about this brand change the website language to English"