تخفیف هفتگی

ایران البرز | IRANALBORZ

شرکت ایران البرز از جمله تولید کنندگان فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع محصولات و تجهیزات جانبی ماشین آلات صنعتی می‌باشد. این شرکت معروف و مطرح در حوزه تولید تجهیزات ماشین آلات صنعتی و ورزشی می‌باشد که به سبب کیفیت ساخت و طراحی بی‌نظیر انواع محصولات توسط مهندسان توانا، مورد استقبال بسیاری از متخصان صنعت چوب قرار گرفته است. چوبینر این افتخار را دارد تا تجهیزات و محصولات شرکت ایران البرز را با قیمت مناسب برای شما عزیزان عرضه دارد. در قسمت بعد به معرفی و تاریخچه شرکت ایران البرز می‌پردازیم.

معرفی شرکت ایران البرز

شرکت ایران البرز فعالیت خود را از سال 1378 با هدف طراحی و ساخت قالب‌های تزریق شروع کرد و در سال 1380 موفقیت‌های بسیار در زمنیه ساخت اجزا نوار نقاله را به دست آورد. محصولات شرکا ایران البرز در 15 سال اخیر جز تولید کنندگان اجزا نوار نقاله، خطوط جابجایی مواد، خطوط انتقال قدرت، خطوط بسته بندی و چاپ مطرح شده است. همچنین این شرکت در بازار به منبع تولید نوار نقاله و پایه‌های دستگاه و بست سنسور شناخته شده است. 

محصولات ایران البرز

>محصولات ایران البرز از کیفیت و کاربرد بسیاری در صنایع مختلف برخوردار است. از جمله محصولاتی که در این شرکت تولید می‌شود، می‌توان به انواع پایه‌های ثابت، لرزه گیر ماشین آلات، انواع چرخ دنده خطور نوار نقاله، انواع دستگیره‌ها، انواع زنجیرهای نوار نقاله، انواع گل پیچ خورشیدی، لولا و اتصالات فریم پروفیل، انواع یاتاقان حفاظ دار خطوط نوار نقاله، اجزاء نوار نقاله و غیره اشاره کرد. 

قیمت محصولات صنعتی شرکت ایران البرز

این شرکت به علت تولید انواع محصولات و تجهیزات صنعتی دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت ایران البرز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.