چوبی کلاب

ایگل ماشین

1-37 از 37

با عنایت و لطف خداوند متعال مجموعه ای از ماشین آلات را با نام تجاری ایگل گردهم آورده ایم و با سرلوحه قراردادن کیفیت عالی و قیمت های بسیار رقابتی شعار متفاوت در کیفیت و قیمت را در عمل به اثبات رسانده ایم همچنین با زحمات نمایندگان فروش متعهد و دلسوز توانسته ایم بدون تبلیغات وسیع نامی در خور توجه کسب نمائیم که بدون شک این مهم با حمایت شما خریداران و مصرف کنندگان گرامی تحقق یافته است. در ادامه به معرفی شرکت Eagle می پردازیم.

معرفی شرکت Eagle

تنوع کاملی از قطعات یدکی به همراه ارائه نازل ترین قیمت ها موجب خدمات مطلوب و به موقع در طول سالیان متمادی گردیده است که موجب افزایش زمان گارانتی از پانزده ماه به مدت ۲ سال شده است و این امر ناشی از ارتقاء کیفیت دستگاه ها است علاوه بر این آسودگی خیال خریداران گرانقدر در مطالبه خدمات پس از فروش ایده آل امری بدیهی است چرا که با افتخار از سال ۱۳۳۲ با صنعت چوب و فلز هستیم.

تولید ماشین آلات صنایع چوب شرق آسیا

مجموعه ایگل ماشین، موفق به کسب نمایندگی انحصاری شرکت معظم HOLD یکی از قدرتمند ترین کارخانجات تولید ماشین آلات صنایع چوب شرق آسیا در ایران شده است لذا با عزمی راسخ در جهت بهره وری بیش از پیش بسوی قله های پیشرفت گام هایی بلند بر خواهیم داشت.

قیمت ماشین آلات شرکت ایگل ماشین

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت ماشین آلات شرکت ایگل ماشین می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.