بنر رمضان

برنا ابزار توس

1-5 از 5

شرکت برنا ابزار توس در سال 1376 با توجه به نیاز کشور و به منظور طراحی و ساخت سیستمهای اتوماسیون صنعتی ودستگاههای سی ان سی تاسیس گردید. با تلاش مستمر و بهره گیری از نیروهای متخصص جوان و تحصیلکرده دانشگاهی پس از اندک زمانی موفق به ساخت و تولید اولین سری دستگاههای برش سی ان سی و عرضه آن به بازار شدیم. در سال های پس از آن با توجه به مبانی و اصول اولیه شرکت، توانستیم ضمن طراحی و ساخت دستگاه های سی ان سی در مدل های مختلف و فروش آنها به طیف وسیعی از مصرف کنندگان، علاوه بر تامین زنجیره تولید رفع نیاز کشور به واردات این سری دستگاه ها، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای را برای ایران عزیزمان به ارمغان آوریم.

انواع ماشین آلات cnc برنا ابزار توس

برنا ابزار توس با علم به نیاز داخلی و در راستای خدمت رسانی به صنعت، اقدام به تولید دستگاه های صنعتی متنوعی نموده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • انواع دستگاه های راسته بر
 •  انواع برش cnc هوا گاز (هوابرش) و برش پلاسما 
 • روبات برش cnc قابل حمل 
 • دستگاه مونتاژ تیرورق و دستگاه صاف کن تیر
 • دستگاه ساخت باکس (باکس ساز) و دستگاه جوشکاری الکترو اسلگ
 • دستگاه جوشکاری زیر پودری،دروازه جوش،صلیبی ، جوش1F,2F
 • cnc دریل و سوراخکاری تک محور و سه محور
 • cnc برش با آب (واترجت)
 • cnc فرز چوب (منبت) تک اسپیندل و مولتی اسپیندل
 • cnc برش لیزر
 • cnc برشکاری و سوراخکاری شیشه
 • cnc برش و حجاری سنگ

کیفیت ماشین آلات برنا ابزار توس

 برنا ابزار توس به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاههای CNC در فضایی به متراژ 7000 متر مربع فضای کارگاهی و 510 متر مربع فضای اداری مشغول خدمت گذاری به صنعتگران عزیز ایران سربلند است. برنا ابزار در تهران سه نماینده فعال و یک واحد نصب نگهداری و خدمات دارد که پس از فروش، کار خدمات و پشتیبانی تولیدات را به مطلوبترین صورت ممکن تضمین می نمایند. از آغاز با بهره گیری از دانش روز دنیا، توجه خود را بر دو اصل کیفیت و کارایی نهادیم و گامهای اساسی و مهمی را برداشتیم تا دستگاه هایمان را علاوه بر جنبه نرم افزاری و سخت افزاری با بهترین و مرغوبترین لوازم و قطعات روانه بازار نماییم. حجم بالای فروش تولیدات و رضایتمندی خریداران مهمترین دلیل بر کیفیت بالای محصولات ما می باشد. امروز از اینکه میبینیم نام بسیاری از شرکت های بزرگ و مطرح صنعتی کشورمان در میانمشتریان ما قرار دارد به خود می بالیم و رسالتی سنگین بر دوش خود احساس می کنیم. مهندسان، متخصصان و پرسنل برنا ابزار امیدوارند که تولیداتشان علاوه بر رضایت مشتریان مشکل پسند میهنمان به عنوان یک محصول ایرانی سربلندی ایران عزیر را به دنبال داشته باشد و از طرفی جایگاهی شایسته در بین کشورهای همسایه به عنوان برندی معتبر در زمینه ساخت انواع دستگاه های CNC بوجود آورد. دریافت 2 گواهینامه بین الملی نشان دهنده کیفیت بالای محصولات تولیدی ما درمقیاس جهانی است و راه را در زمینه صادرات دستگاههای این شرکت باز نموده است. امیدوارم با پشتوانه سال ها تجربه و بهره گیری از دانش نوین بتوانیم در بازارهای بین المللی نیز حضوری شایسته داشته باشیم چرا که به اعتقاد مدیران برنا ابزار توس " جاده کیفیت را پایانی نیست "

قیمت سی ان سی cnc برنا ابزار توس

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت قیمت سی ان سی cnc برنا ابزار توس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.