خرید قسطی

خرید بست و اتصالات لوله

1-36 از 49


تخفیف 14 %

بست فلزی TORK سایز 13-8

ساخت ترکیه مناسب شیلنگ لوازم خانگی، صنعتی، خودرو، ماشین آلات و...
12,500 تومان 14,500 تومان
.
تخفیف 13 %

بست فلزی TORK سایز 25-18

ساخت ترکیه مناسب شیلنگ لوازم خانگی، صنعتی، خودرو، ماشین آلات و...
13,500 تومان 15,500 تومان
.

اتصالات یکی از مهم ترین مراحل استفاده از وسایل مختلف است و معمولا از طریق شیلنگ، لوله‌های خرطومی و... ارتباطی بین دو وسیله برای انتقال مواد جامد، مایع، گاز و... صورت می‌گیرد و یکی از اصول اتصال ایمن استفاده از بست فلزی، براکت و رابط می‌باشد.

کاربرد بست فلزی و رابط لوله

بست و اتصالات لوله ای در سایزهای مختلف و متنوعی تولید می‌شوند که مناسب شیلنگ و لوله های مختلف با قطرهای کوچک و بزرگ می‌باشند. از بست، براکت و اتصالات لوله ای و رابط ها برای مصارف خانگی و صنعتی استفاده می‌کنند.

بست فلزی

همان طور که در بخش قبل گفته شد برای ایجاد اتصال ایمن شیلنگ و لوله های مختلف در مصارف خانگی و صنعتی برای انتقال گاز، بنزین، آب، سوخت های مختلف و... باید از بست فلزی مناسب سایز هر شیلنگ استفاده نمود. بستا ها در سایزهای مختلف تولید می‌شوند و معمولا سایزهای کوچکتر برای مصارف خانگی مثل شیلنگ گاز و... به کار می‌روند. بعضی ابعاد بست فلزی برای اتصالات شیلنگ های خودرو قابل استفاده است و موراد بزرگتر مناسب امور صنعتی، کشاورزی و باغبانی هستند. 

رابط لوله

یکی دیگر از لوازم جانبی و کاربردی در امور مختلف صنعتی و کشاورزی رابط لوله است. لوله ها در قطرهای مختلف تولید می‌شوند و برای مصارف مختلفی از قیبل صنعت، کشاورزی، باعبانی و... به کار می‌روند و در مواردی نیاز است که از رابط های متناسب با قطر لوله ها برای اتصال چند لوله به همدیگر استفاده شود. رابط لوله به صورت پلاستیکی و فلزی تولید می‌شود. 

قیمت بست و اتصالات لوله

با توجه به اینکه بست و اتصالات لوله در ابعاد و سایزبندی های مختلف تولید می‌شوند از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند لذا برای اطلاع از قیمت هر محصول به تگ قیمت آن مراجعه نمایید یا با چوبینر تماس بگیرید.