فروشنده شوید

بهسازان

1-24 از 128

بهسازان یکی از گروه های تولید-صنعتی می باشد که در زمینه تولید انواع ابزار و یراق همچون انواع یراق کمد، کابینت، ریل، لولا و انواع دستگیره فعالیت می کند. شرکت بهسازان استفاده از مواد اولیه درجه یک برای تولید انواع ابزار و یراق را لازمه ی فعالیت خود می داند. بهسازان یکی از برند های ایرانی بوده که به سبب کیفیت بالای محصولاتی که دارد مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است.

معرفی شرکت Behsazan

شرکت Behsazan سفر های تحقیقاتی خود را به کشورهای ایتالیا ، اتریش، آلمان، ترکیه، چین،تایوان،هنگ کنگ و دیگر کشورهای صاحب این صنعت با هدف ارتقاء محصولات ،دستیابی استاندارد های جهانی و رقابت با دیگر رقبای داخلی و خارجی آغاز کرده است. محصولات شرکت بهسازان با استفاده از مواد درجه یک و استانداردهای جهانی تولید و طراحی می شود.

محصولات شرکت بهسازان

محصولات شرکت بهسازان شامل انواع یراق آلات کمد و کابینت، ریل، لولا، انواع پایه و بست، قفل درب و... می باشد که هر کدام از آن ها از کیفیت بالا و مواد درجه یک برخوردار هستند. شما می توانید انواع محصولات شرکت بهسازان را با قیمت مناسب از چوبینر تهیه و خریداری نمایید. 

قیمت محصولات بهسازان

شرکت بهسازان به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و ابزار و یراق دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد که می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، تمامی قیمت های ابزار و یراق بهسازان را مشاهده نمایید. همچنین در صورت غیر فعال بودن قیمت می توانید با بخش پشتیبانی چوبینر تماس حاصل فرمایید