فروشنده شوید

بهنیا

شرکت بهنیا از سری تولیدکنندگان ماشین آلات دستگاه پرس وکیوم بوده که به دلیل کیفیت منحصر به فرد محصولاتش مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی گروه صنعتی بهنیا

گروه صنعتی بهنیا در سال 1390 با هدف تولید ماشین آلات و تجهیزات صنعتی بر پایه دانش و توان داخلی مبتنی بر اصولی همچون کیفیت بالاتر و طراحی بهینه تر به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه خود در طراحی تاسیسات گوناگون صنعتی و تعمیرات و نگه داری ماشین آلات اقدام به معرفی تحت برند خود با نام بهنیا ماشین نمود. از این رو مطالعه، پژوهش و بررسی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم تا توانستیم محصولاتی بی نظیر(در دنیا) را به مخاطبین خود ارائه دهیم.

کیفیت محصولات بهنیا

شرکت بهنیا با برخورداری از تیم مهندسی مجرب قادر به تولید با کیفیت ترین ماشین آلات پرس بوده که با توجه به نیاز بازار به ماشین آلات صنایع چوب توانسته است از جایگاه ویژه ای در بازار برخوردار باشد. لازم به ذکر می باشد، قیمت ماشین آلات گروه صنعتی بهنیا با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی بهنیا

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت ماشین آلات گروه صنعتی بهنیا می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.