فروشنده شو

خرید بوش و کولت اورفرز

1-10 از 10

اورفرز یکی از ابزارهای کاربردی و مهم در صنعت چوب می باشد که جهت حکاکی، ایجاد طرح و نقش، شیار زنی و ... استفاده می گردد. بوش و کولت اورفرز جزء ابزارهای کمکی جهت استفاده از فرزهای نجاری، مینی فرزها و مواردی از این قبیل می باشند. در ادامه این متن اطلاعات بیشتری در رابطه با بوش و کولت اورفرز در اختیارتان قرار می دهیم.

بوش اورفرز

همان طور که در بخش قبل ذکر شد اورفرز جهت امور مختلفی از قبیل حکاکی، شیارزنی، ایجاد اشکال هندسی و قوس و طرح های پلکانی استفاده می شود. برای استفاده از اورفرز باید تیغ های مخصوصی بر روی آن نصب نمود که در قطر شفت های 6، 8 و ... تولید می شوند. در اکثر موارد قطر شفت اورفرز با قطر شفت تیغ یکسان نمی باشد و باید از بوش برای حل این مشکل استفاده شود. بوش اورفرز یک تبدیل و رابط برای نصب تیغ بر روی دستگاه است.

انواع کولت اورفرز

بوش اورفرز که به نام کولت اورفرز نیز خوانده می شود در مدل های استوانه ای و گلدانی تولید می گردد. علاوه بر این کولت به شکلی طراحی شده است که برای تبدیل قطر شفت 6 به 12 و 8 به 12 استفاده می شود.

  • بوش تبدیل 8 به 12 میلی متر: بوش 8 به 12 به این صورت است که وقتی قطر شفت اورفرز 12 میلی متر باشد و قطر تیغ 8 میلی متر باید از یک تبدیل استفاده شود که بتوان تیغ اندازه 8 را بر روی دستگاه اورفرز 12 میلی متر نصب نمود.
  • بوش تبدیل 6 به 12 میلی متر:بوش 6 به 12 به این صورت است که وقتی قطر شفت اورفرز 12 میلی متر باشد و قطر تیغ 6 میلی متر باید از یک تبدیل استفاده شود که بتوان تیغ اندازه 6 را بر روی دستگاه اورفرز 12 میلی متر نصب نمود.

قیمت انواع تبدیل شفت تیغ اورفرز

برای اطلاع از قیمت تبدیل شفت تیغ اورفرز می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت تبدیل شفت تیغ  اورفرز با چوبینر تماس حاصل فرمایید.