حراجی نوروز 1403

خرید بیسکویت چوبی

1-6 از 6

نجاران برای اتصال قطعات چوبی به یکدیگر از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا جلوه و زیبایی ظاهری کارشان حفظ شود. از این رو اتصالاتی مانند دوبل چوبی، میخ چوبی، بیسکویت چوبی را برای مرحله مونتاژ کارهای چوبی در نظر می‌گیرند. هر کدام از این موارد کارایی خاص خود را در کارگاه چوب و نجاری دارند. بیسکویت چوبی جزء اتصالاتی است که کاربرد زیادی دارد و برای قطعاتی مانند کمد، وسایل دکوری و تزیینی و موارد مشابه دیگر استفاده می‌شود. در ادامه ویژگی و کاربرد بیسکویت چوبی را شرح می‌دهیم.

روش استفاده از بیسکویت چوبی نجاری

بیسکویت چوبی نجاری قطعه بیضی شکل می‌باشد که نوک‌های تیزی دارند و در اندازه‌های مختلف تولید شده است. افراد هنگام استفاده از بیسکویت چوبی باید ابتدا با کمک دستگاه بیسکویت زن قطعه کار را سوراخ کنند. در این مرحله باید این نکته را در نظر بگیرند که سوراخ ایجاد شده، براساس اندازه بیسکویت باشد تا کاملا داخل آن چفت شود. پس از سوراخ کردن محل مورد نظر، بیسکویت را به چسب چوب آغشته و سپس قطعات را به یکدیگر متصل کنند. در نهایت اتصال تمیز و بدون نقص قطعات را در سازه چوبی خود مشاهده خواهند کرد.

کاربرد اتصال بیسکویت چوبی 

در صنایع چوب و ام دی اف اتصالات یکی از مهم‌ترین مراحل کار است که با روش‌های مختلفی قطعات و پانل‌های چوبی را به یکدیگر در زوایای مختلف متصل می‌کنند. بیسکوییت چوبی نجاری در اندازه‌های مختلفی از قبیل صفر، ده و بیست تولید می‌شوند که براسا نیاز و ابعاد قطعه کار استفاده می‌شوند. به دلیل اینکه اتصال بیسکویتی از آسان‌ترین و سریع‌ترین اتصالات نجاری است، هر فرد می‌تواند در خانه و کارگاه‌های کوچک انجام دهد. فقط باید یکبار قسمت مورد نظر را روی چوب اندازه‌گیری کند و مراحل بعد را انجام دهد. این اتصال برای انواع چوب‌های ضخیم، نازک تا متوسط مناسب است و می‌توان آن را در تمام کارهای نجاری به کار برد. چنین اتصالی برای سازه‌های مختلف برای محکم و بادوام خواهد بود و افراد با خیال راحت می‌توانند از چنین سازه‌هایی استفاده کنند.

قیمت انواع سایز بیسکویت چوبی

برای اطلاع از قیمت انواع سایز بیسکویت چوبی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.