اپلیکیشن چوبینر

تاو ماشین | TAVMACHINE

1-7 از 7

تاو ماشین فعالیت رسمی خود را جهت ساخت و ارائه ماشین‌آلات صنایع چوب از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود. در ابتدا فعالیت شرکت با اتکای به تجربه‌ مدیران و پرسنل شرکت، ارائه مشاوره تخصصی جهت تجهیز کارخانجات صنایع چوب برای تولید محصولات صفحه‌ای (MDF و نئوپان) و استفاده از محصولات داخلی بوده و با ایجاد یک واحد R&D در زمینه‌ تولید؛ اولین پرس‌ وکیوم در ایران در کارخانه این شرکت در سال ۱۳۸۵ تولید و به بازار عرضه شد، تولید انبوه این محصول پس از تجهیز خط تولید و آموزش پرسنل فنی تولید در سال ۱۳۸۶ آغاز گردید. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با این برند در اختیارتان قرار می‌دهیم.

معرفی تاو ماشین

تاو ماشین در سال ۱۳۸۸ اولین دستگاه CNC فرز خود را  به بازار ایران عرضه نمود. از آنجا که هدف این شرکت بومی‌ سازی این ماشین‌آلات برای مصرف داخلی با قیمت مناسب و کیفیت مورد قبول بوده، لذا CNC‌های این شرکت توانست علی‌رغم وجود رقبای داخلی به دلیل تمایزات خاص کیفی جایگاه ویژه‌ای در بازار به دست آورد. هم اکنون دستگاه‌هایی که بیش از نیم دهه از آغاز فعالیتشان می‌گذرد، همچنان با همان کیفیت روز اول در کارگاه‌های اقصی نقاط ایران مشغول به کار هستند و این مهم میسر نبود، مگر نگاه ویژۀ مدیران شرکت به کیفیت حداکثری با لحاظ قیمت مناسب و قابل قبول. در این بین همواره ایجاد نوآوری‌های جدید روی محصولات تولید شده، ما را از رکود و تکرار بر حذر داشته است. ایجاد میزهای فلزی یک‌پارچه، تولید ساپورت‌های مگنتی و تکنولوژی محفظه‌ بسته وکیوم با در نظر داشت ارتقاء کیفیت محصولات و سرعت تولید ضمن مصرف حداقلی انرژی، از جمله بدایع و نوآوری‌های تولید پرس‌های وکیوم و همچنین استفاده از تجهیزات جدید اتوماسیون و طراحی جدید میزهای CNC با حداقل لرزش و حداکثر دقت و استفاده از رک و پینیون مورب برای اولین بار از دیگر نکاتی است که به زعم مصرف‌کنندگان باعث تمایز آشکار محصولات این شرکت با سایر ماشین‌آلات شده است.

کیفیت محصولات شرکت تاو ماشین

تاو ماشین ظرفیت تولید خود را به بیش از ۴۰ دستگاه انواع CNC‌های ۳ و ۴ محور روتاری، ۸۰ دستگاه انواع پرس وکیوم صندوقی، واگنی، آسانسوری، ۹۰ دستگاه انواع لبه چسبان‌های کارگاهی و کارخانه‌ای ۵، ۶ و ۷ ایستگاه و ۱۳۰ دستگاه انواع اره دورکن رسانده است. تاو ماشین برای اولین بار در ژوئیه ۲۰۱۳ با حضور در نمایشگاه اربیل عراق بار دیگر نام پر افتخار کشورمان در زمینه‌ تولید محصولات صنعتی با تکنولوژی روز دنیا را بر سر زبان‌ها انداخت و تا کنون موفق به صدور محصول به کشورهای عراق، افغانستان، قزاقستان و گرجستان شده‌ است.

قیمت محصولات شرکت تاو ماشین

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت تاو ماشین می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.