عید فطر

آهن پیروز

1-4 از 4

شرکت تولیدی و صنعتی آهن پیروز یکی از شرکت های معتبر ایرانی است که با بیش از نیم قرن تلاش و تجربه در تولید ماشین آلات نجاری و صنعتی نهایت کوشش خود را به کار گرفته تا ماشین آلاتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد که شایسته انتخاب آنان باشد. آهن پیروز در زمینه تولید ماشین آلات مختلفی که مناسب استفاده در کارگاه و کارخانه های بزرگ صنعت چوب و مبلمان سازی می‌باشند فعالیت دارد و در ادامه مطالب قصد داریم اطلاعات کامل تری در رابطه با محصولات آهن پیروز در اختیارتان قرار دهیم.

تاریخچه شرکت تولیدی و صنعتی آهن پیروز

ماشین سازی آهن پیروز در سال 1335 توسط آقای حسین حسین پور سرمدی تأسیس شد که جزو بنیان گذاران ماشین آلات نجاری در کشور می باشد و تاکنون انواع ماشین آلات نجاری از قبیل سرکار، گندگی، اره فلکه، فرز، بال بر، گیوتن، لایه بر، خط تولید نئوپان، خط ملامینه، خط لترون، برش و پرس وکیوم و CNC تولید نموده است. 

کیفیت محصولات آهن پیروز

شرکت تولیدی و صنعتی آهن پیروز، تولید کننده دستگاه های پرس نجاری، روکش بر، پانل بر، برش، سی ان سی و... است و مجوزهای تولید دستگاه های پرس و  را دارد و با سابقه چندین ساله خود توانسته است با کیفیت ترین محصولات را به بازار ارائه دهد. لازم به ذکر است که شاید یکی از دلایل ماندگاری آهن پیروز توجه به بالا بردن کیفیت محصولات و ساخت محصولاتی جهت رفع نیاز مشتریان می‌باشد.

قیمت محصولات آهن پیروز

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت تولیدی و صنعتی آهن پیروز می توانید با کارشناسان سایت چوبینر تماس بگیرید.