فروشنده شو

خرید توپی فرز نجاری، توپی الماسه، پیش فرز و توپی های پرداخت فرز

1-36 از 79

گاهی در صنایع چوب برای ایجاد حالت خاصی بر روی چوب امکان استفاده از ابزار آلات سی ان سی یا اور فرز وجود ندارد یا طول کار به قدری زیاد است که حتماً باید از دستگاهی دیگر استفاده شود. در این حالت است که به میز فرز نجاری و انواع توپی فرز نجاری که بر روی آن نصب شود بتوان قطعه کار را تراش داد نیاز پیدا می کنیم.

معرفی انواع توپی فرز نجاری

توپی یک قطعه ضروری قابل نصب بر روی دستگاه های مختلف صنعت چوب از قبیل لبه چسبان، مولدر و ... می باشد. ابزار توپی به دو دسته کلی الماسه و دارای تیغچه قابل تعویض تقسیم بندی می شوند که با توجه به نوع دستگاه و مدل آن انتخاب می شوند. در ادامه به معرفی انواع توپی از قبیل الماسه و تیغچه دار می پردازیم.

توپی تیغچه دار

در توپی های تیغچه دار با توجه به ساختار توپی و نوع تیغچه نصب شده بر روی آن برای پست فرمینگ، شیارزنی، پرداخت، ایجاد اتصالات شانه ای و 45 درجه، پرداخت لبه نوار در انواع دستگاه های لبه چسبان و نیز دستگاه های مولدر به منظور تولید پروفیل های MDF استفاده می شود.

توپی الماسه

توپی های الماسه جهت پیش فرز لبه قطعه کار و پرداخت نوار لبه در انواع دستگاه های لبه چسبان کاربرد دارد. لازم به ذکر است که امکان سفارش توپی های Superprofiler جهت ایجاد پروفیل های خاص نیز وجود دارد. همچنین این توپی ها شامل توپی فرز نجاری ، توپی پرداخت و همچنین توپی پیش فرز الماسه می باشند.

قیمت انواع توپی فرز

با توجه به این که توپی فرز در مدل ها و ابعاد مختلفی عرضه می شوند از لحاظ قیمت نیز متفاوت هستند، لذا در صورت تمایل به خرید انواع توپی فرز با چوبینر تماس برقرار نمایید.