قسطی بخر

خرید تیغ اره عمود بر و افقی بر

1-24 از 40

برای برش چوب و فلزات از تیغ اره های مختلفی از قبیل دیسکی، نواری و ... استفاده می شود که بر روی دستگاه ها و ماشین آلات مختلف نصب می شوند. علاوه بر موارد ذکر شده یک نمونه از انواع تیغ اره، تیغ اره عمود بر و افقی بر نام دارد که برای برش های مختلف استفاده می شوند. در ادامه این متن اطلاعاتی در رابطه با تیغ اره عمود بر و افقی بر در اختیارتان قرار می دهیم.

تیغ اره عمود بر

تیغ اره عمود بر جهت برش قطعات چوبی، ام دی اف، نئوپان، تخته سه لا، آهن و ... را دارد. معمولا تیغ اره عمود بر در طول های مختلف کوتاه و بلند تولید می شود و دندانه های آن به شکلی طراحی می شوند که توانایی برش قطعات چوبی را از وسط پانل دارند.

تیغ اره افقی بر 

یک نمونه دیگر از ابزارهای برشی، تیغ اره افقی بر نام دارد. از تیغ اره افقی بر برای برش آهن، سایر فلزات، چوب، ام دی اف، نئوپان و... استفاده می شود. معمولا در ساخت تیغ اره افقی بر از فلزات مقاوم در برابر زنگ زدگی، خوردگی و لب پری استفاده می شود.

قیمت تیغ اره عمودبر و افقی بر 

برای اطلاع از قیمت تیغ اره عمودبر و افقی بر می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت تیغ اره عمودبر و افقی بر چوبینر تماس حاصل فرمایید.