فروش و قیمت انواع تیغ اره نواری (اره لنت)

1-4 از 4

تیغ اره نواری یا تیغ اره فلکه یا در برخی اصطلاحات اره لنت طیف گسترده ای از کیفیت و سایز بندی از لحاظ ضخامت، عرض، سخت کاری دندانه ها و نوع متریال را در بر می‌گیرد. از تیغ اره نواری در دستگاه اره فلکه استفاده می شود. برای برش انواع متریال ها مانند گوشت یخ زده یا گوشت تازه، انواع چوب سخت و چوب نرم و دیگر متریال ها از این تیغ اره نواری ها استفاده میشود. به طور کلی برای برش های مختلف زاویه دار و حساس یا برش هایی که طول آنها بیشتر از تیغ اره های دورکن است از تیغ اره نواری و دستگاه اره فلکه استفاده می شود.

www.choobiner.ir

قیمت تیغ اره نواری و اطلاعات فروش اره لنت

تیغ اره نواری معمولا بصورت کلافی ارائه میشود و با توجه به سایز دستگاه و نیاز هر شخص برش خورده و بصورت سر به سر جوش خورده و در بازار ارائه می‌شود. به همین دلیل قیمت تیغ اره فلکه بسیار متفاوت و متنوع خواهد بود و در حالت های مختلف از قبیل کلاف کامل، یا فروش متری و یا جوش خورده و آماده قابل ارائه است. شما عزیزان برای دریافت راهنمایی در مورد قیمت تیغ اره نواری می توانید با کارشناسان فروش چوبینر تماس حاصل فرمایید.

چگونه تیغ اره فلکه مناسب دستگاه خود را انتخاب کنیم؟

تیغ اره فلکه از انواع مختلفی با کیفیت های متفاوت ارائه می گردند. در این میان تعداد معدودی از شرکت ها وجود دارند که تیغ اره فلکه ای با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهند اما شما عزیزان میتوانید برای برش های خود، تیغ اره فلکه مخصوص خود را انتخاب و سفارش دهید.

اگر سایز یا تعداد دندانه مد نظرتان را در ذیل مشاهده نکردید، همین الان با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر