تیغ اره نواری

1-5 از 5

تیغ اره نواری یا تیغ اره فلکه یا در برخی اصطلاحات اره لنت طیف گسترده ای از کیفیت و سایز بندی از لحاظ ضخامت، عرض، سخت کاری دندانه ها و نوع متریال را در بر می‌گیرد. از تیغ اره نواری در دستگاه اره فلکه استفاده می شود. برای برش انواع متریال ها مانند گوشت یخ زده یا گوشت تازه، انواع چوب سخت و چوب نرم و دیگر متریال ها از این تیغ اره نواری ها استفاده می شود. به طور کلی برای برش های مختلف زاویه دار و حساس یا برش هایی که طول آنها بیشتر از تیغ اره های دورکن است از تیغ اره نواری و دستگاه اره فلکه استفاده می شود.

www.choobiner.ir

چگونه تیغ اره فلکه مناسب دستگاه خود را انتخاب کنیم؟

تیغ اره فلکه در انواع مختلفی با کیفیت های متفاوت ارائه می گردد. در این میان تعداد معدودی از شرکت ها وجود دارند که تیغ اره فلکه ای با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهند اما شما عزیزان میتوانید برای برش های خود، تیغ اره فلکه مخصوص خود را انتخاب و سفارش دهید.

انواع تیغ اره فلکه ای

تیغ اره فلکه ای در مدل های مختلفی از قبیل چوب بری، فلز بری و گوشت بری تولید می شود. علاوه بر این فاصله بین دندانه ها نقش مهمی در انتخاب تیغ اره دارد و به این فاصله بین دندانه ها گام می گویند. گام بلند به رام بری نیز معروف هستند و برای برش چوب های خشک و قطور استفاده می شود.

قیمت اره لنت

اره لنت معمولا به صورت کلافی ارائه می شود و با توجه به سایز دستگاه و نیاز هر شخص برش خورده و به صورت سر به سر جوش خورده و در بازار ارائه می‌شود. به همین دلیل قیمت تیغ اره فلکه بسیار متفاوت و متنوع خواهد بود و در حالت های مختلف از قبیل کلاف کامل، فروش متری و جوش خورده و آماده قابل ارائه است. شما عزیزان برای دریافت راهنمایی در مورد قیمت تیغ اره نواری می توانید با کارشناسان فروش چوبینر تماس حاصل فرمایید.