فروش و قیمت انواع تیغ اره های چوب بر جهت دورکن، میزهای برش، فارسی بر ها و . . .

1-24 از 106

تیغ اره های چوب بر و خام بری جز آن دسته از تیغ اره ها هستند که باید کاملا جهت خام بری و تخصصی در همین زمینه استفاده گردند و از تیغ اره های چوب بر نمی توان برای برش ورق های ملامینه استفاده نمود. عمده استفاده این تیغ اره ها در دورکن ها، میز های برش، فارسی بر ها و ... است.

برخی از خصوصیات تیغ اره های الماسه چوب بری

کیفیت مرغوب بدنه محصول و ساخت آن با تکنولوژی لیزر و مجهز به درزهای انبساطی جهت جلوگیری از انحرافات تیغ اره در زمان بالا رفتن حرارت ناشی از برش؛ به همراه سیستم صدا گیر که به درزهای لیزر برش شده در میانه تیغ اره به چشم میخورد به تعداد معینی (نسبت به طراحی هر محصول و نوع طراحی شرکت سازنده ایجاد شده و باعث کاهش صدای ناشی از برش و ارتعاشات میباشد.

تیغ اره های چوب بر یا اصطلاحاً خام بر

تیغ اره الماسه چوب بر مناسب برای برش انواع چوب ها و نئوپان خام میباشد. این نوع تیغ اره در حال حاضر در سایزهای متنوع، با طیف گسترده ای از تعداد دندانه ها (با فرم چپ-راست) به بازار عرضه میگردد.

نکته قابل توجه این است که برای چوب های نرم و متخلخل از تیغ اره با دندانه های کم باید استفاده شود و برای چوب های سخت و بعد از آن صفحات ام دی اف خام و نئوپان خام بایستی تعداد دندانه ها به ترتیب بیشتر و بیشتر شود.

اگر تیغ اره با سایز یا تعداد دندانه مد نظرتان را در پیدا نکردید، همین الآن با ما تماس بگیرید.


.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر