فروش و قیمت انواع تیغ اره های کورین بر

1-8 از 8

این نوع تیغ اره برای برش صفحات کورین طراحی و تولید گردیده که با توجه به انتخاب مناسب بدنه محصول و سختی الماس دندانه ها، کیفیت برش در متریال کورین بی نظیر، بدون ارتعاش و دارای طول عمر بالا میباشد. صفحات کورین به گونه ای طراحی شده اند که به طور کلی متریال خاصی دارند این متریال هنگام برش باید بسیار دقیق بریده شود زیرا اگر تیغ اره کند یا نامناسب باشد امکان شکستن قطعه کار، لب پریدگی و دیگر آسیب ها بسیار خواهد بود.

 

تیغ اره الماسه کورین بر:

از تیغ اره الماسه کورین بر برای برش پنل های ام دی اف و نئوپان استفاده می شود که کار صحیحی نبوده و توصیه میگردد از تیغ اره مخصوص هر متریال برای برش محصول متناسب آن استفاده شود. تیغ اره الماسه کورین بر علاوه بر نوع متریالی که برش میدهد بسیار حساس بوده و در صورت برش ورق هایی با جنس دیگر دچار اشکال می شوند و این موضوع حتما باید در مورد این نوع تیغ اره مد نظر قرار گیرد.

کیفیت تیغ اره های کورین بر و انواع مختلف دندانه ها

تیغ اره های کورین بر بسیار حساس هستند و باید حتما برندی که برای خرید این تیغ اره ها انتخاب میکنید برند مناسب و با کیفیتی باشد در غیر اینصورت ممکن است مجبور باشید در بدترین حالت به صورت ماهانه یک تیغ اره تعویض کنید. اما با خرید تیغ اره های کورین بر مناسب با تعداد ورق های مصرفی تان می توانید در بازدهی کارگاه خود پیشرفت به سزایی را شاهد باشید.

اگر تیغ اره با سایز یا تعداد دندانه مد نظرتان را پیدا نکردید، همین الآن با ما تماس بگیرید.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر