چوبی کلاب

انواع تیغ اره های کورین بر

1-7 از 7

این نوع تیغ اره برای برش صفحات کورین طراحی و تولید گردیده که با توجه به انتخاب مناسب بدنه محصول و سختی الماس دندانه ها، کیفیت برش در متریال کورین بی نظیر، بدون ارتعاش و دارای طول عمر بالا میباشد. صفحات کورین به گونه ای طراحی شده اند که به طور کلی متریال خاصی دارند این متریال هنگام برش باید بسیار دقیق بریده شود زیرا اگر تیغ اره کند یا نامناسب باشد امکان شکستن قطعه کار، لب پریدگی و دیگر آسیب ها بسیار خواهد بود.

 

تیغ اره کورین بر

تیغ اره کورین بر همانطور که از نامش مشخص است برای برش صفحات یا ورق‌های کورین استفاده می‌شود. به همین دلیل دارای مزایای بدنه مناسب، دندانه‌های الماسه سخت، کیفیت بالای برش، طول عمر بالا، برش بدون صدا می‌باشد. ورق‌های کورین به دلیل ویژگی و متریال خاص خود باید برش دقیقی روی آنها انجام گیرد. اگر از تیغ اره مناسب با این نوع سنگ استفاده نشود باعث لب پریدگی، شکستگی و آسیب خواهد شد. نوع این تیغ باید از کیفیت مرغوب و با دوامی تولید شود تا بتوان برش دقیقی که برای این صفحه انتظار می‌رود، با آن انجام داد. اگر جنس مناسبی از این تیغ اره خریداری شود، این امکان برای نجاران وجود دارد که بارها از آن استفاده کنند و لازم به تعویض تیغ نباشد.

تیغ اره الماسه کورین بر

از تیغ اره الماسه کورین بر برای برش پنل های ام دی اف و نئوپان استفاده می شود که کار صحیحی نبوده و توصیه می گردد از تیغ اره مخصوص هر متریال برای برش محصول متناسب آن استفاده شود. تیغ اره الماسه کورین بر علاوه بر نوع متریالی که برش می دهد بسیار حساس بوده و در صورت برش ورق هایی با جنس دیگر دچار اشکال می شوند و این موضوع حتما باید در مورد این نوع تیغ اره مد نظر قرار گیرد.

کیفیت تیغ اره های کورین بر

تیغ اره های کورین بر بسیار حساس هستند و باید حتما برندی که برای خرید این تیغ اره ها انتخاب میکنید برند مناسب و با کیفیتی باشد در غیر این صورت ممکن است مجبور باشید در بدترین حالت به صورت ماهانه یک تیغ اره تعویض کنید. اما با خرید تیغ اره های کورین بر مناسب با تعداد ورق های مصرفی تان می توانید در بازدهی کارگاه خود پیشرفت به سزایی را شاهد باشید.

قیمت تیغ اره کورین بر 

با توجه به این که تیغ اره کورین بر در برند و مدل های مختلف تولید می شود از لحاظ قیمت نیز متفاوت می باشند. لذا در صورت تمایل به خرید تیغ اره کورین بر با چوبینر تماس برقرار نمایید.