فروش و قیمت انواع تیغ اره دورکن و پانل بر MDF بر، چوب بر، خط زن، دیسکی و الماسه

1-24 از 117

معرفی و خرید و فروش انواع تیغ اره

ابزار تیغ اره در قالب اره هایی با شکل دندانه های متفاوت جهت کاربردهای مختلف تولید می‌شود؛ به طور مثال دندانه کونیک و صاف (TRF) جهت برش انواع نئوپان و MDF و با شکل دندانه های چپ و راست (WS) برای برش انواع پانل چوبی به کار می رود. شرکت های لایکو و لایتز با در دست داشتن علوم پیشرفته در این زمینه تنوعی از اره ها با دسته بندی اره برش در ماشین آلات دور کن و پانل بر، انواع اره شیار زن و خط زن های دور کن و پانل بر گام بزرگی در ایجاد کیفیت برش مطلوب، طول عمر بالا و کاهش صدای اره برداشته است. در ادامه به معرفی تیغ اره کورین بر، چوب بر، آلومینیوم بر، نئوپان بر، اره سری G5 و MDF بر خواهیم پرداخت.

تیغ اره کورین بر

تیغ اره کورین بر برا برش صفحات کورین طراحی شده است. صفحات کورین به شکلی طراحی شده اند که هنگام برش آنها نیاز به دقت بالا و استفاده از تیغ اره های قدرتمند و با کیفیت می باشد. اگر تیغ اره از نوع بی کیفیت یا کند باشد صفحات کورین دچار شکستگی و لب پر شدن می شوند. در نتیجه برای برش این صفحات باید از تیغ اره های کورین بر مناسب استفاده نمود. فروشگاه چوبینر با کیفیت ترین تیغ اره های کورین بر را به مصرف کننگان عزیز ارائه می دهد. اگر از تیغ اره کورین بر برای برش MDF و چوب استفاده شود تیغ اره دچار آسیب و شکستگی می باشد. لذا برای برش هر متریال از تیغ اره مناسب ان باید استفاده شود.

تیغ اره MDF بر و ملامینه بر

تیغ اره های MDF بر و ملامینه بر باید به شکلی طراحی شوند که اگر دستگاه داری خط زن نباشد به راحتی و بدون خطا به برش صفحات MDF و ملامینه بپردازند که این صفحات دچار شکستگی نشوند. تیغ اره های MDF بر در انواع مختلف صاف و کونیک در بازار عرضه می شود. اکثر تیغ اره های MDF بر دارای سیستم نویزگیر، صداگیر و شیارهای خنک کننده می باشند که علاوه بر افزایش طول عمر آنها نقش مهمی در بالا رفتن کیفیت برش به وسیله انها را نیز دارند. فروشگاه چوبینر انواع مختلف تیغ اره های MDF بر را با تعداد دندانه ها و قطرهای متفاوت به شما عزیزان عرضه می نماید.

تیغ اره چوب بر و نئوپان بر

تیغ اره چوب بر و نئوپان بر برای برش صفحات چوب و خام بری مناسب می باشند. این گروه از تیغ اره ها برای برش صفحات ملامینه نباید استفاده شوند زیرا نه تنها به صفحات آسیب می رسد بلکه خود تیغ اره نیز دچار آسیب می شود. تیغ اره های چوب بر قابل نصب بر روی دستگاه های دورکن، فارسی بر و میزهای برش هستند. تیغ اره های چوب بر و نئوپان بر با تعداد دندانه های مختلف و فرم چپ و راست تولد شده اند و فروشگاه چوبینر به عرضه انواع مختلفی از آنها پرداخته است.

تیغ اره آلومینیوم بر

تیغ اره آلومینیوم بر قابل استفاده در برش انواع آلومینیوم، پروفیل های فلزی، پلاستیک و چوب می باشد. قدرت و سرعت تیغ اره های آلومینیوم بر بر برش های باکیفیت و بدون خطای آنها تاثیرگذار است. تیغ اره های آلومینیوم بر با تعداد مختلف دندانه و قطرهای متفاوت تولید شده اند. در فروشگاه چوبینر تیغ اره های الومینیوم بر مختلفی در سایزهای گوناگون عرضه شده است.

تیغ اره پانل بر

تیغ اره پانل بر معمولا از آلیاژهای مقاوم با طول عمر بالا تولید می شوند. بر اساس تعداد دندانه ها و فرم دندانه تیغ اره های پانل بر قابل استفاده برای برش صفحات ام دی اف، چوب، نئوپان و... می باشند. فروشگاه چوبینر انواع مختلف از تیغ اره های پانل بر را عرضه می نماید و در صورت نیاز در دسترس شما قرار داده می شوند.

تیغ اره سری G5

تیغ اره سری G5 قابل استفاده برای برش انواع چوب، ترمو وود، ترموپلاست، نئوپان، PVC، MDF، HDF، بامبو و... می باشد. کیفیت و قدرت اره سری G5 نقش تاثیرگذاری در برش با کیفیت و بدون خطا و شکستگی انواع چوب دارد. برای تهیه تیغ اره سری G5 می توانید از فروشگاه چوبینر استفاده نمایید.

تیغ اره دورکن

تیغ اره دورکن معمولا از آلیاژهای مقاوم با طول عمر بالا تولید می شوند. بر اساس تعداد دندانه ها و فرم دندانه تیغ اره های دورکن قابل استفاده برای برش صفحات مختلف می باشند. قدرت بالا و کیفیت برش این نوع تیغ اره ها نقش مهمی در برش های بدون خطا و  ایراد دارند. فروشگاه چوبینر انواع مختلف از تیغ اره های دورکن را با قطر و تعداد دندانه های متفاوت عرضه می نماید و در صورت نیاز در دسترس شما قرار داده می شوند.

قیمت تیغ اره ها 

به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع قیمت این محصولات نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود، لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت آخرین و بروز ترین قیمت این محصولات با کارشناسان فروشگاه اینترنتی چوبینر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر