قسطی بخر

خرید جعبه کادویی

1-4 از 4


هدیه دادن یکی از روش های ابزار محبت وعلاقه یا قدردانی و تشکر از کسانی است که در زندگی ما عزیز می‌باشند یا در مسیر رسدن به اهدافمان همراه ما بوده اند. معمولا در مناسبت های مختلف مثل تولد، روز زن، روز مرد، شب یلدا، نوروز، کسب موفقیت های مختلف و حتی گاهی بدون مناسبت خاصی برای اطرافیان خود هدایایی تهیه می‌کنیم. برای شکیل و زیباتر شدن هدایا معمولا از جعبه کادویی استفاده می‌شود که در ابعاد و مدل های مختلف تولید می‌شود، در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با مدلهای مختلف جعبه کادویی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

جعبه هدیه

جعبه هدیه در رنگ بندی های مختلف و مدل های متنوعی تولید می‌شود بعضی جعبه ها به صورت مربع، مستطیل، دایره، قلب و... تولید می‌شوند. جعبه ها گاهی به صورت تک رنگ گاهی هم با ترکیب رنگ های مختلف ساخته می‌شوند که در صورت نیاز یا سلیقه می‌توانید مدل مناسب را انتخاب کنید.

انواع جعبه کادویی

جعبه کادویی همان طور که گفته شد در ابعاد و مدل های مختلف تولید می‌شوند. بعضی جعبه ها با درب های مغناطیسی تولید شده اندبعضی مدل ها با رویه چرمی و در مدلهایی هم تماما از مقوا و کاغذ رنگی استفاده می‌شود. حتی در مواردی جعبه کادو به صورت چوبی یا فلزی تولید می‌شود که بر روی درب آن حکاکی های زیبایی کار شده است. 

قیمت جعبه کادو

با توجه به این که جعبه کادو در مدل ها و ابعاد مختلف تولید می‌شود از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت هستند لذا جهت خرید هر محصول به تگ قیمت مراجعه کنید یا با چوبینر تماس بگیرید.