جهان استیل

1-6 از 6

شرکت جهان استیل دارای سال‌ها تجربه و سابقه‌ی درخشان در حوزه طراحی و ساخت انواع یراق آلات می‌باشد که به سبب کیفیت ساخت با برترین متد روز دنیا مورد استقبال و رضایت بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. جهان استیل یکی از برندهای شناخته شده ایرانی می‌باشد که در حال رقابت با بسیاری از برندهای روز دنیا است. در ادامه به معرفی کامل و دقیق شرکت جهان استیل می‌پردازیم.

معرفی شرکت جهان استیل

شرکت جهان استیل در سال 1360 در زمینه تولید انواع یراق الات تاسیس گردید و سپس در سال 1372 اولین فروشگاه خود را در تهران افتتاح نمود. امروزه جهان استیل با سابقه‌ای درخشان و نیروهای متخصص و انبار گسترده خود در تلاش است تا انواع یراق آلات و محصولات مورد نیاز شما را تولید و تهیه نماید. جهان استیل همواره در تلاش است تا محصولاتی با کیفیت و با جدیدترین تکنولوژی را تولید و عرضه نماید تا کالای ایرانی جایگزین کالاهای خارجی گردد. محصولات جهان استیل از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار نیز می‌باشد.

محصولات جهان استیل

با توجه تنوع موجود در تولید انواع یراق آلات با برندهای متنوع خارجی، شرکت جهان استیل توانسته تا با تولید بهترین و باکیفیت‌ترین تیراق آلات همچون انواع لولا جایگاهی ویژه در بین تمامی مصرف کنندگان و خریداران پیدا کند. محصولات جهان استیل با بهترین کیفیت و بالاترین کارایی همراه با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی چوبینر به فروش می‌رسد.

قیمت محصولات جهان استیل

شرکت جهان استیل به علت تولید انواع مختلف یراق آلات  دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات و  با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید ویا برای اطلاع از قیمت یک یراق مخصوص به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید.