انواع جک تخت خواب

1-2 از 2

یکی از انواع یراق آلات کاربردی که امروز به سبب پیشرفت زیادی که وجود داشته دارای تنوع و کاربرد بسیار عالی است، جک تخت خواب می‌باشد. انواع جک تخت خواب همچون جک گازی مناسب برای استفاده در انواع تخت برای استفاده بهینه از فضای زیرین تخت می‌باشد. در این بخش از چوبینر می‌توانید شاهد انواع جک تخت خواب با قیمت مناسب باشید. 

جک تخت خواب

جک تخت خواب از یراق آلات جذاب و کاربردی است که چوبینر به سبب استقبال بسیاری از مشتریان از این مدل جک تصمیم گرفته تا آن را با قیمت مناسب ارائه دهد. جک تخت خواب یک میله فلزی است که در داخل تخت در دو طرف کناره‌ها متصل می‌شود و این امکان را می‌دهد تا به راحتی بتوانید رویه تخت را بلند کرده و از فضای زیرین آن استفاده نمایید. از ویژگی و قابلیت مهم جک تخت خواب این می‌باشد که که در هنگام بالا دادن تخت دیگر نیازی به نگه داشتن تخت با دست نمی‌باشد و محکم بالا خواهد ماند. انواع جک تخت با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسد.

قیمت جک تخت خواب

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع جک تخت خواب متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.