حراجی نوروز 1403

خرید جک کابینت، تخت خواب و خودرو

1-12 از 12

جک کابینت، تخت خواب و خودرو از دیگر انواع یراق آلات کاربردی و ضروری است که در برندهای متنوع و معروف همچون بلوم اتریش، صامت ترکیه و فانتونی عرضه می‌شود. جک در انواع مدل مختلف در فروشگاه چوبینر با قیمت مناسب ارائه شده است. برای استفاده راحت از کابینت آشپزخانه انواع مختلف جک درب کابینت تولید شده است و همچنین در این بخش دسته دیگری به نام جک تخت خواب قرار دارد که انواع جک تخت مناسب برای استفاده در انواع تخت خواب برای بالا بردن تشک تخت و استفاده از فضای داخلی تخت خواب می‌باشد.

جک تخت خواب 

جک تخت خواب از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین انواع یراق آلات بوده که این امکان را می‌دهد تا از فضای داخلی تخت خواب خود بتوانید به راحتی استفاده نمایید. امروزه با پیشرفت و تنوع تجهیزات و یراق آلات صنایع چوب و MDF امکان انتخاب و خرید محصول مشکل شده است. چوبینر برای جلب رضایت و اعتماد شما انواع یراق همچون جک تخت خواب را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد. در این بخش از چوبینر می‌توانید انواع جک تخت خواب با اطلاعات دقیق و کامل مشاهده فرمایید.

جک کابینت

جک کابینت در دو نوع متفاوت جک کابینت بالا باز شو و جک کابینت پایین باز شو ارائه می‌شود که این امکان را به شما می‌دهد تا با نصب جک به کابینت امکان باز و بسته کردن درب کابینت آشپزخانه را داشته باشید. انواع مختلف جک کابینت در این بخش از چوبینر ارائه شده است که برای آگاهی بیشتر از اطلاعات فنی و کاربرد جک کابینت می‌توانید به دسته مربوطه مراجعه فرمایید.

جک کابینت بالا باز شو

همانطور که گفته شده جک کابینت بالا باز شو یکی از انواع جک کابینت بوده که علاوه بر زیبایی و جلوه‌ی شیکی که به آشپزخانه و کابینت شما می‌دهد سبب شده تا دیگر نیاز به نگه داشتن درب کابینت دست خود نداشته باشید.

جک کابینت پایین باز شو

نوع دیگری از انواع جک کابینت می‌توان به جک کابینت پایین باز شو اشاره کرد که همچون دیگر انواع جک کابینت دارای کاربرد عالی و دوام و استحکام بالایی می‌باشد که در انواع مختلف بازویی، گازی و... ارائه شده است. در این قسمت از چوبینر شما با دو دسته از محصولات جک کابینت و تخت مواجه هستین که با قیمت مناسب و کاملا مقرون به صرفه عرضه می‌شوند.

جک گازی

جک گازی برای استفاده راحت و آسان از درب کابینت و ثابت ماندن درب با بازوی جک هنگام باز بودن مورد استفاده قرار می‌گیرد. جک کابینت را براساس سنگینی درب کابینت باید انتخاب کرد که در دو نوع بالا باز شو و پایین باز شو در نظر گرفته می‌شوند. جک‌ها شامل اهرم‌هایی است که می‌توان با کمک آنها ارتفاع دقیق کابینت را تنظیم کرد. این یراق به دلیل وزن کمی که دارد نصب راحت‌تری را برای فرد امکان پذیر می‌کند. جک‌ گازی کابینت دارای اهرم و پیچ تنظیم می‌باشد که امکان تنظیم آن را نسبت به درب و بدنه کابینت فراهم خواهد کرد. 

قیمت جک کابینت و تخت

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع جک کابینت و تخت متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.