قسطی بخر

خرید جک کابینت پایین بازشو

1-11 از 11
ناموجود
دکو | DECO

جک ساعتی دکو

ساخت کره مخصوص درب‌های بالا و پایین بازشو
ناموجود

برای دسترسی راحت از فضای داخلی کابینت و همچنین حفظ نمای زیبای کابینت‌های آشپزخانه باید از انواع جک کابینت برای باز و بسته کردن درب کابینت استفاده نمود. جک کابینت آشپزخانه دارای انواع مدل و کاربرد متفاوت می‌باشد که با برندهای معروف و قیمت مناسب ارائه می‌شود. یکی از انواع جک کابینت می‌توان به جک کابینت پایین باز شو اشاره کرد که در انواع مدل مختلف در این قسمت از چوبینر به فروش می‌رسد.

جک کابینت پایین باز شو

جک کابینت پایین باز شو یکی از انواع یراق آلات کاربردی و ضروری می‌باشد که در انواع و مدل‌های مختلف در بازار موجود است. جک کابینت پایین باز شو قابل استفاده در انواع درب کابینت و قفسه‌هایی که در قسمت پایینی خانه قرار دارند، می‌باشد. با استفاده از جک کابینت پایین باز شو می‌توانید از فضای داخلی کابینت به راحتی استفاده نمایید. این مدل جک پایین باز شو بدون ایجاد هیچ گونه سر صدایی درب کابینت را باز و بسته خواهد. قیمت جک کابینت پایین باز شو در کنار کارایی و کیفیت عالی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت جک کابینت پایین باز شو

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع جک کابینت پایین باز شو متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.