فروشنده شو

داناسنس | Danasens

1-2 از 2

مجموعه دانا فعالیت خود را در زمینه ارائه انواع سنسورهای مخفی برای صنایع چوبی، دکوراسیون و آشپزخانه از سال 1393 آغاز کرده است. داناسنس بعد از سال ها فعالیت خود توانسته با تولید محصولات لوکس و پیشرفته خود را به‌ عنوان عضوی کارا، باکیفیت و مؤثر معرفی کند. مجموعه داناسنس در کنار ارائه انواع محصولات و خدمات منحصر به فرد در تلاش است تا با ارائه مقالات و مطالب فنی مرتبط روز دنیا، سطح دانش فنی صنایع مذکور را بالا ببرد. شرکت Danasens دارای تعهدات و خدمات ویژه ای است که در قسمت بعد شرح داده خواهد شد. 

تعهدات و خدمات شرکت Danasens

داناسنس با ارائه محصولات روز دنیا با بالاترین کیـفیت در حال رقابت با برندهای خارجی دنیا می‌باشد و همواره در طی این سال‌ها فعالیت خود پیشرفت چشم گیری نیز داشته است. شرکت داناسنس همواره برای ایجاد تیمی قوی و تجهیزاتی با کیفیت و کاربردی دست از تلاش نمی‌کشد. محصولات شرکت دانا نیز از تنوع و کاربردهای متنوعی برخوردار است که از کیفیت بالا و با تکنولوژی روز دنیا طراحی شده اند. شرکت Danasens برای کسب رضایت مشتریان، ارزش و اصول های زیر را مبنای کار خود قرار داده است:

  1. ارائه محصولات لوکس، باکیفیت و نوآورانه و همچنین خدمات باکیفیت
  2. تعهد و پایبندی به مشتریان
  3. احترام به مشتری تحت هر شرایطی
  4. مشاوره درست و اخلاقی به تمامی مشتریان 

محصولات شرکت دانا 

محصولات شرکت دانا شامل انواع سنسور، لامپ و منبع تغذیه می باشد که هر کدام از آن ها با مدل و کاربردهای متفاوت در چوبینر ارائه شده است. شرکت دانا توانسته با ارائه پیشرفته ترین سنسور و لامپ نیازهای بسیاری از مشتریان را برطرف سازد و موجب کسب رضایت آن ها شود. 

قیمت محصولات داناسنس

شرکت داناسنس به دلیل رنج گسترده ای از محصولات دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت داناسنس می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.