درفک ماشین

1-10 از 10

شرکت درفک ماشین

در سال ۱۳۸۵ با تکیه بر دانش و توان فنی مهندسان جوان ایرانی بر پایه تحقیق و توسعه در زمینه ساخت و ارتقای ماشین آلات صنایع چوب و هدفمندی رضایت مشتریان در تهران شروع به فعالیت کرد. در اولین سال تاسیس، دستگاه پرس وکیوم برای نخستین بار در کشور توسط شرکت درفک ماشین به بازار چوب عرضه شد. در ادامه موفقیت های بزرگ شرکت ماشین سازی درفک ماشین در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ تولید به پرس های غلتکی سرد و پرس غلتکی گرم با عرض ۱۲۲ و ۱۸۳ کرد. همچنین در سال ۱۳۹۲ درفک ماشین موفق به طراحی و ساخت خط پرینت و دستگاه پست فرم برای تولید انواع صفحات کابینت گردید. تمامی قطعات در این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا تولید می گردد و از لحاظ کمی و کیفی با قطعات اروپایی در رقابت است به همین دلیل تمام ماشین آلات تولیدی در این مجموعه با ماشین آلات روز اروپا در حال رقابت می باشد و از لحاظ کمی و کیفی در رقابت با آنها می باشد.

دریافت گواهی انطباق کیفیت محصولات تولیدی در درفک ماشین در سال ۱۳۹۱ از اتحادیه اروپا (CE) و کسب تندیس کیفیت و لوح برتر در نمایشگاه MEDEX 2010 و MEDEX 2011 و WOODEX 2014 برگ زرینی بر افتخارات این مجموعه می باشد که نشان اقتدار و قدرت مهندسی جوانان ایران عزیز می باشد.

قیمت محصولات شرکت درفک ماشین

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت ریالی این ماشین آلات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.


"For English information about this brand change the website language to English"