بنر رمضان

درفک ماشین

1-9 از 9

درفک ماشین یک شرکت تخصصی در عرضه انواع ابزار و ماشین آلات در حوزه صنعت چوب می‌باشد که در سال 1385 تاسیس گردید. درفک ماشین در عرضه و ارائه ماشین آلات صنعتی در برندهای مطرح دنیا سابقه‌ی درخشان داشته و همچنین در تولید انواع پرس غلطکی به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده است. در ادامه به معرفی کامل و دقیق شرکت درفک ماشین می‌پردازیم.

معرفی شرکت Dorfak Machine

در سال ۱۳۸۵ با تکیه بر دانش و توان فنی مهندسان جوان ایرانی بر پایه تحقیق و توسعه در زمینه ساخت و ارتقای ماشین آلات صنایع چوب و هدفمندی رضایت مشتریان در تهران شروع به فعالیت کرد. در اولین سال تاسیس، دستگاه پرس وکیوم برای نخستین بار در کشور توسط شرکت Dorfak Machine به بازار چوب عرضه شد. در ادامه موفقیت های بزرگ شرکت ماشین سازی درفک ماشین در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ تولید به پرس‌های غلتکی سرد و پرس غلتکی گرم با عرض ۱۲۲ و ۱۸۳ کرد. همچنین در سال ۱۳۹۲ درفک ماشین موفق به طراحی و ساخت خط پرینت و دستگاه پست فرم برای تولید انواع صفحات کابینت گردید. تمامی قطعات در این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا تولید می گردد و از لحاظ کمی و کیفی با قطعات اروپایی در رقابت است به همین دلیل تمام ماشین آلات تولیدی در این مجموعه با ماشین آلات روز اروپا در حال رقابت می باشد و از لحاظ کمی و کیفی در رقابت با آن‌ها می باشد.

گواهی استاندارد محصولات درفک ماشین

دریافت گواهی انطباق کیفیت محصولات تولیدی در درفک ماشین در سال ۱۳۹۱ از اتحادیه اروپا (CE) و کسب تندیس کیفیت و لوح برتر در نمایشگاه MEDEX 2010 و MEDEX 2011 و WOODEX 2014 برگ زرینی بر افتخارات این مجموعه می باشد که نشان اقتدار و قدرت مهندسی جوانان ایران عزیز می باشد. چوبینر با سابقه‌ی درخشان خود در عرضه و فروش ابزار و ماشین آلات صنعتی این امکان را برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید به راحتی با قیمت مناسب انواع محصولات درفک ماشین را سفارش دهید و خریداری کنید.

قیمت محصولات شرکت Dorfak Machine

شرکت Dorfak Machine به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت Dorfak Machine با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.