حراجی نوروز 1403

خرید درپوش پلاستیکی قوطی، پروفیل و لوله

1-31 از 31

در ساخت ماشین آلات صنعتی، لوازم منزل، میز و صندلی و... از انواع پروفیل، لوله و قوطی استفاده می‌شود که برای تکمیل فرآیند تولید از درپوش های متناسب با موارد ذکر شده استفاده می‌شود. درپوش معمولا پلاستیکی است و برای قوطی، پروفیل و لوله به کار می‌رود. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با انواع درپوش قوطی، پروفیل و لوله در اختیارتان قرار می‌دهیم.

انواع درپوش پروفیل

پروفیل ها در تولید لوازم مختلفی به کار می‌روند و در ابعاد متفاوتی تولید می‌شوند. با توجه به این که لبه های پروفیل به علت برشی که خورده است تیز و ناهموار است و با برخورد بر روی زمین اصطکاک ایجاد می‌کند از درپوش های متناسب با پروفیل استفاده می‌کنند تا این اصطکاک برطرف گردد و شکل ظاهری کار نیز زیباتر گردد. درپوش ها به صورت ساده و مهره دار تولید و در اشکال هندسی مختلفی همچون مربع، مستطیل، بیضی و دایره تولید می‌شوند.

درپوش لوله

همان طور که در بخش قبل ذکر شد درپوش ها در ابعاد و مدل های مخلق به صورت توکار یا مهر هدار تولید و طراحی می‌شوند که در موارد مختلف متناسب با نیاز استفاده شوند. درپوش های توکار به صورتی طراحی شده اند که درون لوله، قوطی یا پروفیل قرار می‌گیرند. 

درپوش مهره دار

یک نمونه از درپوش های کاربردی مدل مهره دار آن است. درپوش مهره دار نیز مانند سایر درپوش ها به صورت مربع، مستطیل یا دایره تولید می‌شود و درون بخش مرکزی آن مهره رزوه دار با قطرهای مختلف تعبیه شده است که می‌توان پایه های صنعتی را به آن ها متصل نمود.

قیمت درپوش قوطی

با توجه به متنوع بودن انواع درپوش قیمت محصولات نیز متفاوت می‌باشد. برای اطلاع از قیمت هر مدل درپوش قوطی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید.