حراجی نوروز 1403

خرید سمباده صفحه ای (فلت)

1-1 از 1

دستگاه سنباده زن تخت متشکل از یک میز مجهز به نوار نقاله و قطعه کار می‌باشد که یک صفحه MDF، نئوپان و چوب می‌باشد. قطعه بر روی آن سوار شده و به داخل دستگاه هدایت می‌شود. دستگاه متشکل شده از تعدادی غلطک که به طور بسیار دقیق و مسطح، سطح کار را پرداخت می‌کنند و یک صفحه با ضخامت یکسان و سطح صاف جهت کار روکش آماده می‌شود. کارخانه‌های سازنده MDF باید قبل از عملیات روکش چسبانی صفحه MDF  را با سنباده، سنباده کاری نمایند تا صفحه عاری از هرگونه عیب و خط و خش باشد. برای انجام این کار از سنباده تخت یا فلت استفاده می‌کنند.

آشنایی با سمباده فلت چوب

یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌ها در حوزه صنعت چوب دستگاه سنباده فلت می‌باشد که در انواع مختلف یک هد، دو هد و سه هد طراحی و تولید می‌شوند. هر چه تعداد هد در دستگاه سنباده فلت بیشتر باشد، انعطاف دستگاه سنباده نیز بیشتر خواهد شد، به این صورت که می‌تواند در یک مرحله تمامی کار را انجام دهد که دارای یک سنباده زبر و یک سنباده نرم می‌باشد. 

دستگاه سمباده فلت یا صفحه‌ای

در صورتی که بخواهید قطعه کار را رنگ کاری کنید، حتماً باید سطح قطعه کار تمیز و صاف باشد. برای این کار می‌توانید از دستگاه سنباده استفاده کنید. به عنوان مثال، نمونه‌ای از دستگاه سنباده فلت فرمت 4 است و دارای بدنه ای محکم و یکپارچه با شاسی تقویت شده می‌باشد. از این دستگاه برای پرداخت‌های بسیار دقیق و سنگین است. به طور کلی سری سنباده های مسطح فرمت 4 دارای ارتفاع کارگیر  عرض کارگیر متفاوت می‌باشد که نسبت به نیاز می‌توان آن را انتخاب کرد.

قیمت انواع سنباده صفحه‌ای

برای اطلاع از قیمت انواع سنباده صفحه‌ای لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.