چوبی کلاب

فرز میزی نجاری

1-24 از 24

به طور کلی فرز میزی نجاری، بیشتر برای فرم دادن و ابزار زدن چوب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و علاوه بر این موارد، با به کار بردن تیغه‌های مناسب، می‌توان برای زبانه زدن، دو راهه کردن، سنباده زدن از این ماشین کمک گرفت. فرز میزی نجاری معمولا به دو گروه دستی و فرز ماشینی میزی تقسیم می‌شوند.

انواع ماشین فرز نجاری 

به طور کلی ماشین‌های فرز، بیشتر برای فرم دادن و ابزار زدن چوب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و علاوه بر این موارد، با به کار بردن تیغه‌های مناسب، می‌توان برای زبانه زدن، دو راهه کردن، سنباده زدن از این ماشین کمک گرفت  فرزها معمولا به دو گروه دستی و فرز ماشینی میزی تقسیم می‌شوند.

فرز دستی

اور فرز که کارایی زیادی در صنایع چوب دارد و فرز خرطومی که بیشتر برای کنده کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و مینی فرز که برای کارهای کوچک و همچنین برای استفاده در ماشین دم چلچله به کار گرفته می‌شود.

فرز میزی

فرزهای ماشینی میزی، بیشتر برای کارهای بزرگ و ساخت انواع پروفیل، زبانه زدن و غیر آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فرزها، اغلب با یک بدنه ریختگی و در انواع و شکل‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. محور یا توپی فرز، معمولا در وسط صفحه دستگاه قرار گرفته است و توسط فرمانی، بالا و پایین می‌شود. در بعضی از دستگاه‌ها نیز، فرمان دیگری برای زاویه دار نمودن محور توپی دستگاه وجود دارد. در نمونه‌های پیشرفته، این عمل توسط کلیدی به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

قیمت میز فرز نجاری

برای اطلاع از قیمت میز فرز نجاری لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.