فروشنده شوید

خرید لبه چسبان منحنی اتوماتیک

1-1 از 1

با ورود لبه چسبان منحنی اتوماتیک به بازار دیگر دوران لبه چسبانی دستی و فرز کاری دستی لبه‌های منحنی به سر آمد. لبه چسبان منحنی اتوماتیک می‌تواند به عنوان یک هد از یک دستگاه سی ان سی تعریف شوند که بعد از برش کاری و پرداخت قطعه کار توسط cnc این هد لبه چسبان، عمل لبه چسبانی به دقت انجام شود و یا می‌توان به عنوان یک ماشین جداگانه طراحی و ساخته شود. این ماشین آلات لبه چسبانی پانل‌های منحنی را به طرز شگفت انگیزی دقیق و آسان کرده‌اند.

انواع لبه چسبان منحنی

 لبه چسبان منحنی از نظر کارکرد به 3 دسته اصلی تقسیم بندی می‌شوند. لبه چسبان یکی از انواع ماشین آلات صنایع چوب می‌باشد که برای چسباندن نوار پی وی سی بر روی صفحات چوب به صورت منحنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لبه چسبان منحنی مجهز به سشوار گرم‌کن نوار می‌باشد و دارای قابلیت لبه چسبانی برای قطعات صاف نیز می‌باشد.

ماشین لبه چسبان منحنی زن اتوماتیک

این دستگاه‌ها به لحاظ فنی و نوع احتیاجات کارگاه می‌توانند تعریف و طراحی شوند. به عنوان مثال می‌توان یک آپشن روی دستگاه CNC سوار شود که بعد از برش کاری قطعه، لبه‌ها پوشانده می‌شوند. و یا می‌توان بطور مجزا سی ان سی لبه چسبان مثال زد. هر یک متناسب با نوع کاربری و ملزومات کارگاه قابل طراحی و ساخت هستند. دسته دیگر لبه چسبان‌های اتوماتیک در بازار موجود هستند که سی ان سی کنترل نیستند. به طور کلی فاکتورهای انتخابی این نوع از دستگاه‌ها به سرعت تولید، مساحت کارگاه، ابعاد و مقیاس قطعات تولیدی، ضخامت نوار مورد استفاده، ارتفاع نوار مورد استفاده و تعیین تکنولوژی وابسته‌اند که دستگاه از آن بهره می‌برد. 

قیمت لبه چسبان منحنی زن اتوماتیک

برای اطلاع از قیمت لبه چسبان منحنی زن لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیازبه مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.