چوبی کلاب

خرید مولدر یا چهار تراش چوب

1-8 از 8

در صنعت چوب برای ساخت محصولات چوبی باید از ماشین آلات و دستگاه‌های مختلف استفاده کرد تا کار با کیفیت و دقت بالایی انجام گیرد. مولدر یا چهار تراش چوب یکی از انواع دستگاه‌های کاربردی در این صنعت است. از مولدر یا چهار تراش چوب  برای مسطح کردن و تراش دادن انواع پروفیل چوب و پانل چوب و تولید پروفیل درب و پنچره، کف پوش چوب، انواع چوب سونا و ترمو وود استفاده می‌کنند. 

ویژگی چهار تراش چوب

مولدر یا چهار تراش چوب  برای ایجاد وجوهی صاف و یا ایجاد شیارهای منحنی و با شکل دلخواه بر روی انواع پروفیل چوب، چوب پلاست و انواع فرآوردهای چوب مثل MDF, HDF و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از  مولدر یا چهار تراش چوب  در صنایع چوب و بازار فعلی کشور در سطوح بالا از نظر اقتصادی بسیار خوب و مناسب می‌باشد و جزء شاخه‌های پر سود صنایع چوب محسوب می‌شود.

کاربرد مولدر چوب

دستگاه چهار تراش مولدر مخصوص الوارهای چوبی قرنیز، پنل‌های چوبی و غیره می‌باشد که این قطعات و الوارهای چوبی را وقتی داخل این دستگاه می‌کنیم این دستگاه در مرحله اول با تیغ‌هایی که در آن تعبیه شده است که چهار طرف این قطعه چوبی را صیقل می‌دهد و ان را صاف می‌کند. بعد از اتمام این مرحله یک تیغه فرز که در این دستگاه تعبیه شده است، روی این الوارها و قطعات چوبی را ابزار زنی می‌کند و چوب‌ها را به حالات مختلف ابزار زنی می‌کند. چهار تراش‌های مولدر یک دستگاه تمام اتوماتیک برای کسانی که در صنعت قرنیز و پنل و صنایع مشابه می‌باشند. 

قیمت مولدر یا چهار تراش چوب

برای اطلاع از قیمت مولدر یا چهار تراش چوب لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.