حراجی نوروز 1403

خرید لبه چسبان پرتابل

1-3 از 3

از کاربردی ترین دستگاه‌های موجود در صنعت چوب، لبه چسبان است. لبه چسبان پرتابل جزء ماشین آلات قابل حمل بوده و قابلیت لبه چسبانی پانل‌های منحنی شکل را دارند. یقینا ویژگی همچون وزن دستگاه‌ها و انعطاف پذیری لبه چسبان پرتابل در لبه چسبانی سطوح با شعاع انحنای کم نیز بالا باشد.

ویژگی دستگاه لبه چسبان پرتابل

قطعات بعد از برش دارای لبه‌های خشن، زمخت و بدون روکش در صنعت چوب توسط نیروی انسانی از نوارهای پشت چسب دار برای لبه کار استفاده می‌کرد. این روش، رایج‌ترین روش موجود بود اما به دلیل وجود نیروی انسانی راندمان کاری مناسب نبود. پس از ورود دستگاه‌های صنعتی به کار این امر بسیار آسان گشت تا صنعت کاران PVC و MDF شاهد بهترین خروجی در کار باشند. دستگاه لبه چسبان وظیفه چسباندن نوار به لبه‌های قطعه کار را بر عهده دارد که برای این امر دارای ایستگاه‌های مختلفی است. بدین صورت که قطعه کار وارد ماشین شده و لبه های قطعه کار چسب می‌خورد و نوار توسط ابزار داخل دستگاه طی فرآیندی به کار می‌چسبد و در انتها فرز کاری و پولیش می‌شود. 

عملکرد ماشین لبه چسبان قابل حمل

لبه چسبان‌ها برای چسباندن نوار بر روی لبه قطعه کار می‌باشد که باعث از بین رفتن زمختی و زبری لبه قطعه کار می‌شود. لبه چسبان‌ها به دو دسته پرتابل و اتوماتیک تقسیم می‌شوند. این ماشین می‌تواند لبه چسبانی نوارهای با ضخامت مختلف را به بهترین شکل انجام دهد. همچنین قابل ذکر است که نوارهای با عرض مشخص را به راحتی مورد استفاده قرار می‌دهد. 

قیمت لبه چسبان پرتابل

برای اطلاع از قیمت لبه چسبان پرتابل لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.