دستگاه مکنده

1-24 از 59

برخی از ماشین آلات صنایع چوب ممکـن اسـت مقداری ذرات سمی فرمالدهید در شکل گازي منتشر نمایند. برش دستی یـا مکـانیکی یا فرایند سایش روي قطعه کار باعث تولید گرد و غبار چوب یا فیبرهاي سلولزي می‌شود. گرد و غبار چوب تولیدي از اره‌کاري، خراش یا ماشین‌کاري ممکن است باعـث خشـکی بینـی , تحریک , سرفه و سینوزیت گردد. گرد و غبار چوب به عنوان عاملی بالقوه براي سرطان توسط osha و NTP مورد توجـه قـرار گرفته است. از طرفی انباشت تراشه‌های چوب و یا mdf روی قطعه کار باعث کاهش سرعت و دقت نیز می‌شود از این رو استفاده از دستگاه مکنده مناسب برای انواع دستگاه تراش و برش و لبه چسبان‌ مهم و حیاتی است. میزان سرعت مکش، حجم مکندگی و حجم کیسه‌های جمع آوری و همچنین مشخصات فنی موتور دستگاه مکنده از اصلی ترین معیارهای خرید این دستگاه می‌باشد.

دوراندیش

مکنده دوراندیش سری صنعتی Dura Special

دارای سیستم ReturnAir برگشت هوای تمیز و فیلتر شده به داخل جهت جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی
جهت کسب اطلاعات این محصول تماس بگیرید

معرفی انواع مکنده

مکنده ها در انواع مختلفی از قبیل داخل سالنی، صنعتی و مرکزی تولید می شوند و در ابعاد متفاوتی عرضه می شوند. همچنین قابل ذکر است که مکنده ها دارای سرعت، قدرت موتور و حجم مکش متفاوت از همدیگر می باشند. علاوه بر موارد ذکر شده مکنده ها از ابزارها و قطعات یدکی نیز استفاده می کنند که در ادامه به توضیح هرکدام خواهیم پرداخت.

اجزای دستگاه مکنده

دستگاه مکنده در انواع مختلفی از قبیل چند قلو، تک قلو و ... تولید می شود. جهت انجام عملیات به قطعاتی از قبیل کیسه مخصوص و لوله خرطومی نیاز دارد. که متناسب با سایز دستگه بر روی آن نصب می شوند.

قیمت انواع دستگاه مکنده

برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه مکنده می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع دستگاه مکنده با چوبینر تماس حاصل فرمایید.