دستگاه چند تیغ

1-6 از 6

دستگاه چند تیغ برای برش الوارهای چوب و تبدیل آنها به یک یا چند پروفیل با ابعاد مشخص به کار می رود. دستگاه چند تیغ به طور معمول دارای دهانه ورودی مشخصی است که بر مبنای بیشترین عرضی که تیغه ها پوشش می دهند تعریف می شود. این مشخصه و توانایی در بیشترین ضخامت برش و همچنین دیگر مشخصه ها همچون سرعت عملکرد و توان موتور اصلی مواردی هستند که بیشتر مد نظر خواهند بود.

کاربرد برش چند تیغ

همان طور که ذکر شد در صنایع چوب برای برش پروفیل های هم اندازه و به تعداد بالا از دستگاه برش چند تیغ استفاده می شود. برش چند تیغ مناسب استفاده در کارگاه های مبلمان سازی، پالت سازی، درب و پنجره های چوبی و مواردی از این قبیل می باشد که به سرعت و کیفیت بالایی در ساخت محصولاتشان نیاز دارند.

تیغه های برش در ماشین چند تیغ

ماشین چند تیغ دارای یک شفت است که چند تیغ بر روی آن نصب می گردد و به دلیل وجود بوشن می توان محل قرارگیری تیغ ها را به دلخواه انتخاب نمود. لازم به ذکر است که این ترکیب و چیدمان تیغ ها در بعضی ماشین های چند تیغ به صورت دستی و در مواردی به صورت ماشینی و با سیستم های پیشرفته انجام می گیرد.

قیمت ماشین برش چند تیغ

با توجه به برند انتخابی و مدل دستگاه قیمت ماشین برش چند تیغ نیز میتواند متغییر باشد. لذا در صورت غیرفعال بودن دکمه خرید داخل تب قیمت محصول می توانید جهت استعلام قیمت ماشین برش چند تیغ با کارشناسان چوبینر تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره های تیم پشتیبانی بهره مند شوید.