تخفیف هفتگی

خرید چند تیغ

1-3 از 3

دستگاه چند تیغ برای برش الوارهای چوب و تبدیل آنها به یک یا چند پروفیل با ابعاد مشخص به کار می‌رود. دستگاه چند تیغ به طور معمول دارای دهانه ورودی مشخصی است که بر مبنای بیشترین عرضی که تیغه‌ها پوشش می‌دهند، تعریف می‌شود. این مشخصه و توانایی در بیشترین ضخامت برش و همچنین دیگر مشخصه‌ها همچون سرعت عملکرد و توان موتور اصلی مواردی هستند که بیشتر مد نظر خواهند بود.

کاربرد برش چند تیغ

همان طور که ذکر شد، در صنایع چوب برای برش پروفیل‌های هم اندازه و به تعداد بالا از دستگاه برش چند تیغ استفاده می‌شود. برش چند تیغ مناسب استفاده در کارگاه‌های مبلمان سازی، پالت سازی، درب و پنجره‌های چوبی و مواردی از این قبیل می‌باشد که به سرعت و کیفیت بالایی در ساخت محصولاتشان نیاز دارند.

تیغه‌های برش در ماشین چند تیغ

ماشین چند تیغ دارای یک شفت است که چند تیغ بر روی آن نصب می‌گردد و به دلیل وجود بوشن می‌توان محل قرارگیری تیغ‌ها را به دلخواه انتخاب نمود. لازم به ذکر است که این ترکیب و چیدمان تیغ‌ها در بعضی ماشین‌های چند تیغ به صورت دستی و در مواردی به صورت ماشینی و با سیستم‌های پیشرفته انجام می‌گیرد.

قیمت ماشین برش چند تیغ

برای اطلاع از قیمت ماشین برش چند تیغ لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.