چند کاره

1-16 از 16

در کارگاه های کوچک نجاری به دلیل نبود فضای کافی قرار دادن چند نوع ماشین مختلف دشوار خواهد بود و به تبع آن کارایی دستگاه ها مد نظر خواهد بود. در همین راستا دستگاه های چند کاره در این صنعت طرفداران خود را دارد. یک دستگاه چند کاره مناسب ضمن آنکه صرفه جویی در فضای کارگاهی را به همراه دارد، قیمت تمام شده پایین تری نسبت به خرید چندین دستگاه جداگانه دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با دستگاه چندکاره که به ماشین ادغام معروف است در اختیارتان قرار می دهیم.

مشخصات دستگاه چندکاره

دستگاه چندکاره یک ماشین می باشد اما به شکلی طراحی شده است که عملیات مختلف و وظایف چند ماشین را انجام می دهد. در نمونه های تکامل یافته و موجود در بازار میتوان به سه کاره تا هفت کاره اشاره نمود. از امکاناتی که این دستگاه ها در اختیار کاربر قرار می دهند می‌توان به برش کاری، کف رندگی، گندگی و فرزکاری اشاره کرد.

نکات مهم برای خرید ماشین چند کاره

هنگام خرید ماشین چند کاره باید به نیاز خود دقت نمایید و چندکاره ای را خریداری نمایید که شامل ماشین آلاتی باشد که در کارگاهتان کاربرد دارند. از نکات مهمی که باید در زمان استفاده از ماشین چند کاره در نظر بگیرید این مورد است که به طور هم زمان نمی توان از چند ماشین استفاده نمود.

قیمت دستگاه چندکاره

با توجه به برند انتخابی و مدل دستگاه، قیمت دستگاه چندکاره نیز می‌تواند متغییر باشد. لذا در صورت غیرفعال بودن دکمه خرید داخل تب قیمت محصول می‌توانید جهت استعلام قیمت دستگاه چندکاره با کارشناسان چوبینر تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره های تیم پشتیبانی بهره مند شوید.