دستگاه های چند کاره

1-24 از 41

در کارگاه های کوچک نجاری همواره نبود فضای کافی برای قرار دادن چند نوع ماشین مختلف دشوار خواهد بود و به تبع آن کارایی دستگاهها مد نظر خواهد بود. در همین راستا دستگاههای چند کاره در این صنعت طرفداران خود را دارد. یک دستگاه چند کاره مناسب ضمن آنکه صرفه جویی در فضای کارگاهی بهمراه دارد، قیمت تمام شده پایینتری نسبت به خرید چندین دستگاه جداگانه دارد. 

HAMMER

دورکن فرز Hammer مدل B3 perform

دورکن:طول برش 2500mm، کورس گونیای پشت:800mm و بیشترین ارتفاع برش:103mm فرز:بیشترین قطر ابزار گیری 220mm
جهت کسب اطلاعات این محصول تماس بگیرید
HAMMER

دورکن فرز Hammer مدل B3 winner Comfort

دورکن:طول برش 2050mm، کورس گونیای پشت:800mm و بیشترین ارتفاع برش:103mm فرز:بیشترین قطر ابزار گیری 220mm و قطر سوراخ میز 180mm
جهت کسب اطلاعات این محصول تماس بگیرید
HAMMER

دورکن فرز Hammer مدل B3 winner

دورکن:طول برش 2050mm-1300، کورس گونیای پشت:800mm و بیشترین ارتفاع برش:103mm فرز:بیشترین قطر ابزار گیری 220mm و قطر سوراخ میز 180mm
جهت کسب اطلاعات این محصول تماس بگیرید

مشخصات دستگاه چندکاره

در نمونه های تکامل یافته و موجود در بازار میتوان به 3 کاره ها تا 7 کاره ها اشاره کرد. امکاناتی که این دستگاه ها در اختیار کاربر قرار می دهند میتوان به برش کاری، کفرندگی، گندگی و فرزکاری اشاره کرد.

قیمت دستگاه چندکاره

با توجه به برند انتخابی و مدل دستگاه، قیمت دستگاه چندکاره نیز میتواند متغییر باشد. لذا در صورت غیرفعال بودن دکمه خرید داخل تب قیمت محصول می توانید جهت استعلام قیمت دستگاه چندکاره با کارشناسان چوبینر تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره های تیم پشتیبانی بهره مند شوید.

.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر

.