تخفیف هفتگی

خرید دستگیره درب ساختمان

1-3 از 3

دستگیره درب یکی از مهم‌ترین یراقی است که در طول روز بسیار آن را لمس می‌کنید. امروزه انواع متنوعی از دستگیره درب طراحی و تولید شده است که از آن‌ها جهت ورود و خروج، درب منازل، محل کار و... استفاده می‌شود. معمولا دستگیره درب ساختمان از مواد اولیه مختلفی همچون آلومینیوم، زاماک، آهن، برنج و... ساخته می‌شوند که به روش الکترولیز در رنگ‌های طلایی، زیتونی، کافی و... آبکاری می‌شود. انواع مختلفی از دستگیره درب وجود دارد که در ادامه به  شرح هر کدام از آن‌ها می پردازیم.

انواع دستگیره درب چوبی 

دستگیره درب چوبی به سبب رنگ‎های درخشان و متنوعی که دارد باعث زیباتر شدن درب‌های چوبی ورودی می‌شوند. در هنگام انتخاب دتگیره حتما باید به رنگ و طرح درب و دیگر لوازم دکوراسیون خانه دقت کرد. ون دستگیره یکی از معیارهای مهم در انتخاب دستگیره درب می‌باشد به این صورت که هر چه وزن آن بیشتر باشد به این معناست که از آلیاژ مناسب برای ساخت دستگیره درب استفاده شده است و همچنین مقاومت و عمر طولانی‌تری دارد. دستگیره درب چوبی از لحاظ ظاهری به دو نوع زیر تقسیم می‌شوند:

  1. دستگیره پلاک یا یک تکه
  2. دستگیره رزت یا دو تکه

دستگیره پلاک 

دستگیره پلاک یکی از متداول‌ترین نوع دستگیره درب می‌باشد که برای درب‌های ورودی و خروجی اتاق‌ها و یا درب دفاتر اداری و... استفاده می‌شود. دستگیره پلاک در دو مدل قفل کلید خور معمولی و قفل سیلندر خور طراحی و تولید می‌شود. این نوع دستگیره پلاک یا همان دستگیره یک تکه در رنگ‌های متنوعی وجود دارد که با توجه به سبک و مدل دکوراسیون و درب می‌توانید انتخاب و خریداری نمایید. 

دستگیره رزت

دستگیره رزت یکی از جدیدترین مدل‌های دستگیره درب چوبی می‌باشد که دستگیره و قفل آن به صورت جدا نصب می‌شود. قفل این نوع دستگیره با استفاده از روسوییچی به درب نصب خواهد شد. این نوع دستگیره رزت نیز در رنگ و مدل‌های متنوعی طراحی و تولید شده است که انتخاب شما را راحت‌تر می‌کند. 

قیمت دستگیره درب 

برای اطلاع از قیمت دستگیره درب می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت  دستگیره درب با چوبینر تماس حاصل فرمایید.