دستگیره پلاک

دستگیره پلاک یک نوع دستگیره درب چوبی می‌باشد که بر خلاف دستگیره رزت از یک تکه یکدست تشکیل شده است. یک تکه بودن این نوع دستگیره درب سبب شده است تا سازندگان آن خلاقیت بیشتری در ساخت طرح و مدل آن داشته باشند. دستگیره پلاک معمولا برای درب ورودی و خروجی منازل، دفاتر اداری و یا حتی اتاق خواب‌ها استفاده می‌شود. دستگیره درب پلاک به سبب قدمت طولانی‌تری که دارد از تنوع بیشتری در بازار برخوردار است. 

ساختار دستگیره درب پلاک

دستگیره درب پلاک دارای یک دستگیره برای باز و بسته کردن درب و همچنین محلی برای قفل کردن می‌باشد. دستگیره درب پلاک هم برای قفل کلید خور و هم برای قفل سیلندر خورد طراحی و تولید می‌شود. رنگ‌بندی‌های متنوع دستگیره درب پلاک سبب شده است تا بتوانید به راحتی یک دستگیره مناسب با بیشترین هماهنگی برای درب خود انتخاب کنید.

دستگیره درب چوبی یک تکه 

دستگیره درب یک تکه یا همان دستگیره پلاک با استفاده از متریال‌های مختلفی از جمله آلومینیوم، زاماک، برنج و... ساخته می‌شود که به سبب آبکاری به کار رفته بر روی بدنه‌ی آن‌ها از مقاومت بالا و عمر طولانی‌تری برخوردار است. این نوع دستگیره درب چوبی در طرح و سبک‌های متفاوتی همچون کلاسیک و مدرن طراحی می‌شود که شما می‌توانید با توجه به مدل دکوراسیون و در خود به راحتی دستگیره مناسب را انتخاب نمایید. 

قیمت دستگیره پلاک درب چوبی

برای اطلاع از قیمت دستگیره پلاک درب چوبی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت دستگیره پلاک درب چوبی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.