چوبی کلاب

دستگیره رزت

1-3 از 3

همان‌طور که می‌دانید دستگیره یکی از اصلی‌ترین یراق برای درب‌های مختلف می‌باشد که روزانه با آن سروکار داریم. دستگیره رزت یکی از مدل‌های جدید و مدرن دستگیره درب چوبی می‌باشد که در رنگ و طرح‌های متنوعی تولید می‌شود. این نوع دستگیره که به دستگیره دو تکه نیز شناخته شده می‌باشد از دو قسمت تشکیل شده است  که در ادامه شرح کامل آن می‌پردازیم.

ساختار دستگیره درب رزت

همان‌طور که در قسمت قبل گفته شد دستگیره درب رزت از دو بخش جداگانه تشکیل شده است که یک بخش آن شامل قسمتی است که اهرم دستگیره بر روی آن نصب شده است و با بالا و پایین کردن آن درب باز و بسته می‌شود. بخش دوم آن جاسوییچی دستگیره می‌باشد که سیلندر قفل درون آن جاسازی می‌شود و با قرار گرفتن کلید در آن، درب قفل می‌گردد. 

دستگیره درب دو تکه 

دستگیره درب دو تکه یا همان دستگیره رزت به سبب ظاهر شیک و مدرنی که دارد مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. دستگیره درب دو تکه با استفاده از متریال‌های مختلفی همچون آلومینیوم، زاماک، برنج و... ساخته شده می‌شود که به سبب آبکاری به کار رفته بر روی آن از مقاومت و طول عمر بالاتری برخوردار است. 

قیمت دستگیره درب روزت

برای اطلاع از قیمت دستگیره درب روزت می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت دستگیره درب روزت با چوبینر تماس حاصل فرمایید.