خرید قسطی

خرید دستگیره صنعتی

1-36 از 78

دستگاه‌ها و وسایل مختلف کاربردی در کارگاه‌های صنعتی،  برای استفاده راحت‌تر نیاز به یراق‌های خاص خود دارند. دستگیره یکی از انواع این یراق‌ها است که کارایی وسایل و دستگاه‌ها را در هر محیطی آسان می‌کند. در مواردی برای جابجایی وسایل یا دستگاه‌ها بهتر است از دستگیره استفاده شود. همچنین سازه‌های گوناگون چوبی مانند مبلمان تخت خواب شو برای باز و بسته شدن نیاز به دستگیره دارند که کارایی آن برای هر فردی راحت می‌شود. دستگیره صنعتی باید از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشد تا در هنگام حمل وسایل با وزن‌های مختلف تحمل کافی داشته باشد. در مواقعی ممکن است دستگیره هنگام جابجایی و حمل کردن شکسته شود که به راحتی می‌توان آن را تعویض کرد. از انواع دستگیره صنعتی می‌توان به دستگیره نگین دار، دستگیره درب یخچالی، دستگیره باکالیت و دستگیره زاویه دار اشاره کرد.

معرفی انواع دستگیره صنعتی

دستگیره صنعتی از دوام و استحکام مناسبی در برابر ضربه برخوردار می‌باشد که در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف تولید شده است. افراد نسبت به وزن دستگاه و جنس آن می‌توانند هر کدام از دستگیره‌های صنعتی را انتخاب و با استفاده از دو پیچ به دستگاه متصل کنند. از این دستگیره‌ها می‌توان برای اتصال روی دستگاه‌هایی مانند چیلر، هواساز، خنک کننده و غیره، وسایل مختلف برقی و مبلمان خود استفاده کرد. انواع دستگیره صنعتی شامل موارد زیر است:

  • دستگیره زاویه دار
  • دستگیره نگین دار
  • دستگیره درب یخچالی
  • دستگیره باکالیت
  • دسته فلکه پلاستیکی گرد تاشو

دستگیره زاویه دار

از انواع دستگیره‌های صنعتی می‌توان به دستگیره زاویه دار اشاره کرد که در سایزهای مختلف تولید می‌شوند. این نوع دستگیره را می‌توان با دو جنس پلاستیکی یا فلزی از بازار تهیه کرد. علت نامگذاری این دستگیره به دلیل زاویه دار بودن لبه دسته آن است که از دوام و مقاومت بالایی برای استفاده به عنوان دستگیره ماشین آلات یا مبلمان برخوردار می‌باشد.

دستگیره نگین دار

دستگیره نگین دار دارای جنس پلاستیکی می‌باشد که مقاومت بالایی دارد و با اطمینان می‌توان برای حمل و نقل دستگاه از آن استفاده کرد. روی دسته آن قطعات رنگی قرار داده شده که نمای زیبایی به دستگیره می‌دهد. به همین دلیل است که به عنوان  دستگیره نگین دار معرفی می‌شود. این دستگیره در انواع سایز و مدل تولید شده است که افراد نسبت به سلیقه و اندازه دستگاه می‌توانند هر کدام آنها را انتخاب کنند.

دستگیره درب یخچالی

از دستگیره درب یخچالی برای ماشین آلات صنعتی می‌توان استفاده کرد. با نصب این نوع دستگیره روی دستگاه می‌توان آن را به صورت کششی به محل دیگر انتقال داد. دستگیره درب یخچالی مانند دستگیره نگین دار، دارای قطعات رنگی است که به صورت چفتی داخل حفره‌های روی دسته قرار می‌گیرند تا نمای بهتری به دستگیره صنعتی بدهد.

دستگیره باکالیت

یکی از متنوع‌ترین دستگیره‌های صنعتی، دستگیره باکالیت می‌باشد که به شکل U انگلیسی طراحی و تولید شده است. از این نوع دستگیره می‌توان برای انواع وسایل با اندازه‌های متوسط و بزرگ استفاده کرد. زیرا از دوام و مقاومت بالایی در برابر کشش و ضربه برخوردار است.

دسته فلکه پلاستیکی گرد تاشو

برش قطعات یکی از اصلی‌ترین مراحلی است که در ساخت وسایل چوبی باید به آن توجه شود. برای همین باید زاویه و تیغه دستگاه را با توجه به نوع برش به صورت دقیق تنظیم کرد. با نصب دسته فلکه پلاستیکی گرد تاشو ایران البرز روی دستگاه‌های برش مختلف می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید. 

قیمت انواع دستگیره صنعتی

برای اطلاع از قیمت انواع دستگیره صنعتی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.