چوبی کلاب

دستگیره کابینت توکار

1-28 از 28

دستگیره کابینت اگر متناسب با طرح و سبک کابینت انتخاب شود تاثیر به سزایی در زیبایی دکوراسیون داخلی منازل و آشپزخانه دارد. دستگیره کابینت در طرح، رنگ و مدل های مختلفی از قبیل: دستگیره کابینت مدرن، دستگیره کابینت کلاسیک، توکار، شاخه ای، مگنتی و... تولید می شود. دستگیره کابینت توکار به شکلی طراحی شده است که داخل ام دی اف نصب می شود و تاثیر زیادی در زیبایی کابینت دارد. همچنین لازم به ذکر است که دستگیره کابینت توکار با اشکال مختلفی از قبیل گرد، مربع، مستطیل و ... تولید می شود. با ما همراه باشید تا در ادامه با مدل های مختلف دستگیره کابینت توکار آشنا شوید.


انواع دستگیره کابینت توکار

دستگیره کابینت توکار همان طور که ذکر شد به شکلی طراحی شده است که داخل ام دی اف نصب می شود. لازم به ذکر است که دستگیره کابینت توکار به شکل مستطیل، گرد، مربع و... و در دو سبک مختلف تولید می شود که به شرح زیر می باشند:

  • دستگیره کابینت توکار کلاسیک
  • دستگیره کابینت توکار مدرن

دستگیره کابینت توکار کلاسیک

دستگیره کابینت توکار کلاسیک در طرح های شلوغ و پر از تزیینات و با رنگ هایی از قبیل مسی، زیتونی، طلایی و به صورت پتینه شده تولید می شود. لازم به ذکر است که دستگیره کابینت توکار کلاسیک با نصب بر روی کابینت های کلاسیک، طرح سنتی و رومی یک هم خوانی بسیار عالی به وجود می آورد؛ و این مدل دستگیره کابینت در ابعاد و اشکال هندسی مختلفی قابل عرضه است.

دستگیره کابینت توکار مدرن

دستگیره کابینت توکار مدرن جهت نصب بر روی کابینت های مدرن ساده بدون هیچ تزیین و نقش و نگاری قابل استفاده است؛ که زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می بخشد. همچنین لازم به ذکر است که دستگیره کابینت توکار مدرن به شکل گرد، مربع، مستطیل و در سایزهای مختلف تولید می شود. 

روش نصب دستگیره کابینت توکار

برای نصب دستگیره کابینت توکار باید بر روی درب کابینت، محل قرارگیری دستگیره را انتخاب کنید؛ سپس مطابق با ابعاد دستگیره کابینت توکار از قبیل عمق، طول و عرض با کمک مته گازور یا اورفرز حفره ای را ایجاد کنید. پس از این مرحله حفره ی ایجاد شده را به چسب آغشته نمایید و دستگیره کابینت توکار را در محل خود قرار دهید.

قیمت انواع دستگیره کابینت توکار

با توجه به تنوع بالای طرح و برند دستگیره های کابینت توکار؛ قیمت هرکدام نیز متفاوت می باشد. در صورت تمایل به خرید محصول به تگ قیمت مدل های مختلف دستگیره کابینت توکار مراجعه کنید؛ همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما با چوبینر ارتباط برقرار نمایید.