قسطی بخر

خرید دستگیره کابینت سرامیکی

1-8 از 8

امروزه کابینت آشپزخانه علاوه بر اینکه از لحاظ تامین فضای کافی باید به خوبی طراحی گردد نقش مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی نیز ایفا می کند. کابینت ها در طرح و سبک های مختلفی از قبیل مدرن، کلاسیک، ممبران، رومی، انزو و ... طراحی می شوند و متناسب با سبک کابینت باید برای آن ها دستگیره کابینت انتخاب نمود. دستگیره کابینت سرامیکی یک مدل از انواع دستگیره می باشد که قابل نصب بر روی انواع کابینت است. در ادامه این متن قصد داریم به بررسی ویژگی های دستگیره کابینت سرامیکی بپردازیم.

ویژگی های دستگیره کابینت سرامیکی

دستگیره کابینت سرامیکی معمولا از یک قسمت فلزی که جنس فلز آن از برنج، زاماک و... می باشد و یک قسمت سرامیکی تشکیل شده است که معمولا بخش سرامیکی دارای طرح، نقش و تصاویر مختلفی می باشد. به دلیل این طراحی زیبا استفاده از دستگیره کابینت سرامیکی برای کابینت های طرح دار مانند سبک کلاسیک قطعا انتخاب مناسبی است. دستگیره کابینت سرامیکی در انواع مختلفی به شرح زیر تولید می شود:

  • دستگیره کابینت سرامیکی خطی
  • دستگیره کابینت سرامیکی دکمه ای

دستگیره کابینت سرامیکی خطی

دستگیره کابینت سرامیک خطی معمولا به صورت دو پیچ تولید می شود و از لحاظ شکل ظاهری از یک قسمت فلزی و یک قسمت سرامیکی تشکیل شده است. لازم به ذکر است که دستگیره کابینت سرامیکی خطی در مدل های مستطیلی و میله ای نیز عرضه می گردد. با توجه به طراحی زیبا و نقش و نگارهای تعبیه شده در این مدل دستگیره کابینت می توان از آن ها  برای کابینت های کلاسیک و مواردی از این قبیل استفاده نمود.

دستگیره کابینت سرامیکی دکمه ای

مدل دیگری از این گروه دستگیره کابینت، دستگیره کابینت سرامیکی دکمه ای می باشد که در اکثر موارد به صورت تک پیچ طراحی می شود. دستگیره کابینت سرامیکی دکمه ای نیز از دو قسمت فلزی و سرامیکی با طرح و نقش مناسب جهت نصب بر روی کابینت های کلاسیک با طرح شلوغ می باشد.

قیمت دستگیره کابینت سرامیکی

با توجه به تنوع بالای طرح و برند دستگیره های کابینت سرامیکی؛ قیمت هر کدام نیز متفاوت می باشد. در صورت تمایل به خرید محصول به تگ قیمت مدل های مختلف دستگیره کابینت سرامیکی مراجعه کنید؛ همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما با چوبینر ارتباط برقرار نمایید.