فروشنده شوید

خرید دستگیره کابینت مخفی

دستگیره کابینت جزء مهم ترین یراق آلات مورد نیاز در صنعت ام دی اف و دکوراسیون برای زیباتر شدن محیط آشپزخانه می باشد. علاوه بر زیبایی راحت باز و بسته شدن درب کابینت و کشو نیز جزء موارد موثر در انتخاب دستگیره می باشد. دستگیره کابینت در طرح و مدل های مختلف از قبیل دستگیره کابینت کلاسیک، دستگیره کابینت مدرن، دستگیره کابینت توکار و دستگیره کابینت مخفی تولید می شود. دستگیره کابینت مخفی یکی از پرطرفدارترین مدل دستگیره کابینت می باشد که در ادامه به معرفی انواع مختلف آن خواهیم پرداخت.

معرفی انواع دستگیره کابینت شاخه ای

دستگیره کابینت مخفی که به دستگیره کابینت شاخه ای معروف است یکی از مدل های مدرن و جدید انواع دستگیره کابینت محسوب می شود. دستگیره کابینت شاخه ای به شکلی طراحی شده است که با نصب بر روی کابینت انگار هیچ دستگیره ای بر بدنه درب کابینت نصب نیست و دستگیره کاملا از دید شما مخفی می باشد. لازم به ذکر است که دستگیره کابینت شاخه ای با کمک یک رابط مخصوص به بدنه کابینت متصل می شود. همان طور که ذکر شد دستگیره کابینت شاخه ای در مدل های مختلفی به شرح زیر تولید می شود:

  • دستگیره کابینت مخفی G
  • دستگیره کابینت مخفی L
  • دستگیره کابینت مخفی U

دستگیره کابینت مخفی G

یک نمونه از مدل های گوناگون دستگیره کابینت مخفی، طرح G آن می باشد. دستگیره کابینت مخفی G به صورت شاخه های چند متری تولید و عرضه می شود. اگر از کناره و بغل به این شاخه نگاه کنید به شکل جی انگلیسی طراحی شده است. لازم به ذکر است که دهانه و کارگیره دستگیره کابینت مخفی G متناسب با سایز ورق ام دی اف تولید می شود و لبه های آن به شکلی طراحی شده است که انگشتان دست بدون آسیب دیدن درب را باز می کنند.

دستگیره کابینت مخفی L

یک نمونه از مدل های گوناگون دستگیره کابینت مخفی، طرح L آن می باشد. دستگیره کابینت مخفی L به صورت شاخه های چند متری تولید و عرضه می شود. اگر از کناره و بغل به این شاخه نگاه کنید به شکل L انگلیسی طراحی شده است. لازم به ذکر است که دهانه و کارگیره دستگیره کابینت مخفی L متناسب با سایز ورق ام دی اف تولید می شود و لبه های آن به شکلی طراحی شده است که انگشتان دست بدون آسیب دیدن درب را باز می کنند.

دستگیره کابینت مخفی U

مدل دیگر دستگیره کابینت مخفی U یک طرح دیگر از انواع دستگیره کابینت شاخه ای می باشد. دستگیره کابینت مخفی U به صورت شاخه های چند متری تولید و عرضه می شود. اگر از کناره و بغل به این شاخه نگاه کنید به شکل U انگلیسی طراحی شده است. لازم به ذکر است که دهانه و کارگیره دستگیره کابینت مخفی U متناسب با سایز ورق ام دی اف تولید می شود و لبه های آن به شکلی طراحی شده است که انگشتان دست بدون آسیب دیدن درب را باز می کنند.

قیمت دستگیره کابینت متری مخفی

بودن دستگیره کابینت متری مخفی قیمت هر کدام از انواع دستگیره متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از دستگیره های کابینت متری مخفی به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.