خرید قسطی

خرید دستگیره کابینت مدرن

1-36 از 185


کابینت یکی از رکن های اصلی آشپزخانه است که تعیین کننده سبک و دکوراسیون آشپزخانه می باشد. مدرنیته به معنای استفاده از کمترین و حداقل ترین تزیینات است به همین دلیل کابینت مدرن نیز دارای طرحی بسیار ساده با خطوط صاف می باشد. دستگیره کابینت مدرن از قسمت های مهم یک کابینت می باشد که در انواع متفاوت طراحی شده است. دستگیره کابینت مدرن دارای طرحی ساده بوده که علاوه بر کاربردی که دارد باعث زیبایی بیشتر کابینت می شود. از انواع دستگیره کابینت مدرن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگیره کابینت خطی
  • دستگیره کابینت دکمه ای

دستگیره کابینت خطی مدرن

دستگیره کابینت خطی یا همان دو پیچ یکی از انواع دستگیره مدرن کابینت می باشد که به صورت افقی و هم به صورت عمودی قابل نصب است. یکی از کاربردهای این مدل دستگیره کابینت خطی استفاده در کشوی کابینت می باشد و همچنین در کابنیت های بلند و ایستاده که نیازمند نیرویی بیشتری برای باز شدن هستند به کار برده می شود. دستگیره کابینت خطی مدرن خود دارای دو مدل زیر می باشد:

  • دستگیره کابینت مستطیلی
  • دستگیره کابینت میله ای

دستگیره کابینت مستطیلی

اگر کابینت های شما دارای لبه های تیز و برش های مستطیلی شکل می باشد استفاده از دستگیره کابینت مستطیلی بهترین گزینه خواهد بود. این مدل دستگیره کابینت مستطیلی دارای طرح و مدل های متنوعی نیز می باشد.

دستگیره کابینت میله ای

اگر کابینتی با برش و تاج منحنی شکل دارید، دستگیره ای که برای نصب در این مدل کابینت ها پیشنهاد می شود، دستگیره کابینت میله ای است که جزء انواع دستگیره کابینت مدرن بوده و دارای طرحی ساده با خطوطی صاف می باشد. 

دستگیره کابینت دکمه ای مدرن

دستگیره کابینت دکمه ای یا همان تک پیچ دارای مدل و طرح های متنوعی همانند دایره ای و مربعی شکل می باشد. از این مدل دستگیره دکمه ای باری کابینت و کشوهای کوچک تر استفاده می شود. این مدل دستگیره های دکمه ای کابینت با استفاده از یک پیچ به کابینت و یا کشو نصب شده به همین دلیل به دستگیره کابینت تک پیچ نیز شناخته می شوند.

دستگیره کابینت تک پیچ

دستگیره کابینت تک پیچ دارای مدل و طرح های متنوعی می باشد که برای کابینت های مدرن با ابعاد کوچک و یا حتی برای کمد و دراورها نیز قابل استفاده است. جنس به کار رفته در ساخت این مدل دستگیره کابینت تک پیچ می تواند از روی، فولاد، برنج، شیشه، کریستال و دیگر مواد طبیعی یا مصنوعی باشد که باعث شده تا تنوع زیادی در طرح و رنگ آن ایجاد شود.

قیمت دستگیره کابینت مدرن

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از دستگیره کابینت مدرن متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.