تخفیف هفتگی

خرید دستگیره کابینت و کمد

1-36 از 320

معمولا پس از نصب کابینت مهمترین سوالی که ممکن است پیش آید، این است که از چه مدل دستگیره ای برای نصب استفاده شود؟ هر آشپزخانه ای با توجه به نوع دکوراسیون و مدل چیدمان نیازمند دستگیره ای مناسب با آن چیدمان می باشد. انواع متنوعی از دستگیره کابینت و کمد طراحی شده است که این امکان را به شما می دهد تا متناسب با مدل کابینت آشپزخانه ی خود یا کمد و بوفه منزل تان بتوانید انتخاب و خریداری نمایید. یکی از مزایای این بخش از چوبینر ارائه انواع دستگیره کابینت و کمد می باشد که دارای مدل و طرح های متنوعی است. از انواع دستگیره کابینت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگیره کابینت مدرن
  • دستگیره کابینت کلاسیک
  • دستگیره کابینت سرامیکی
  • دستگیره کابینت توکار
  • دستگیره کابینت مخفی
  • دستگیره کشو
  • دستگیره کودک

چگونگی انتخاب دستگیره کابینت مناسب 

دستگیره کابینت یکی از قسمت های مهم کابینت می باشد که علاوه بر کاربردی که دارد باعث زیبایی نمای کابینت نیز خواهد شد. امروزه کابینت در مدل های متنوعی طراحی و نصب می شوند که برای هر کدام از این مدل ها انواع دستگیره طراحی شده است. معمولا برای کابینت ممبران، کابینت ام دی اف کابینت گلاس و کابینت های فلزی از دستگیره کابینت دکمه ای و یا خطی استفاده می کنند. اما امروزه بیشتر از دستگیره کابینت خطی برای کابینت های کلاسیک استفاده می شود. 

دستگیره کابینت مدرن

همانطور که می دانید عمدتا سبک و مدل کابینت است که دکوراسیون آشپزخانه را می سازد. سبک مدرن در دکوراسیون آشپزخانه به معنای استفاده از کابینت های مدرن می باشد. استفاده از دستگیره کابینت مدرن باعث تزیین و جذابیت کابینت های مدرن خواهد شد. دستگيره کابينت مدرن اصولا بلند و کشيده با خطوط صاف و ساده می باشد که در طرح و اندازه های متفاوت ارائه شده است. 

دستگیره کابینت کلاسیک

کابینت های کلاسیک برخلاف کابینت های مدرن که دارای طرحی ساده هستند، به صورت مجلل و با طراحی های خاص ساخته می شوند. این مدل کابینت های کلاسیک با نقش و نگارهای زیبا نیازمند یراقی است تا تکمیل کننده ی این زیبایی باشد. دستگیره کابینت کلاسیک در مدل و طرح های متنوعی ساخته شده است که مناسب برای نصب در کابینت های کلاسیک آشپزخانه می باشد.

دستگیره دکمه‌ای

دستگیره‌ دکمه‌ای انواع مختلفی از لحاظ طرح و رنگ دارند که مطابق با نوع متریال کمد و کابینت می‌توان آنها را انتخاب کرد. این دستگیره‌ها به صورت تک پیچ روی کمد و کابینت نصب می‌شوند. از این مدل دستگیره بیشتر در کابینت‌های قدیمی استفاده می‌شد زیرا انتخاب دستگیره محدود بود. اما امروزه این دستگیره‌ها به دلیل اینکه در متریال و طرح‌های خاصی تولید شده است، در انواع کابینت و کمد با متریال‌های متفاوت کاربرد دارد. استفاده از دستگیره دکمه‌ای سبکی کلاسیک به آنها می‌دهد و ساده و شیک می‌باشد.

دستگیره کابینت سرامیکی

دستگیره کابینت سرامیکی یکی از متفاوت ترین انواع دستگیره می باشد که تلفیق جنس فلز با سرامیک باعث زیبایی و جذابیت آن شده است. دستگیره کابینت سرامیکی را می توان در کابینت های کلاسیک استفاده نمود. دستگیره کابینت سرامیکی در مدل های متنوع خطی و دکمه ای طراحی شده است.

دستگیره کابینت توکار

یکی دیگر از انواع دستگیره کابینت که در مدل های مدرن و کلاسیک ساخته می شود، دستگیره کابینت توکار می باشد که در سایز و مدل های متنوع ارائه شده است. دستگیره کابنیت توکار همانطور که از نامش پیداست در داخل کار نصب شده و زیبایی خاصی را به کابینت و دکوراسیون آشپزخانه می بخشد. 

دستگیره کابینت مخفی

دستگیره مخفی یکی از پرفروش ترین انواع دستگیره کابینت می باشد که برای کابینت و کشوهای پایینی استفاده می شود. این مدل دستگیره کابینت مخفی یا همان شاخه ای در در قسمت بالایی درب کابینت نصب شده و فقط یک قسمت نقره ای کوچک از بالا دیده می شود. انواع متنوعی از دستگیره کابینت مخفی وجود دارد که از کاربرد و جنس های متفاوتی برخوردار هستند.

دستیگره کشو

دستگیره کشو از اجزای اصلی کشو کمد و کابینت می‌باشد که برای باز و بستن کشو استفاده می‌شود. این نوع یراق دارای انواع مختلف سبک کلاسیک، مدرن و ساده می‌باشد که با در نظر گرفتن جنس کمد یا کابیت و سبک دکوراسیون داخلی انتخاب می‌شود. معمولا سبک دستگیره‌های کشو با توجه به نوع سبک سازه‌ها از جنس‌های مختلف فلزی، چوبی، سرامیکی، شیشه‌ای، سنگی و پلاستیکی در نظر گرفته می‌شوند. 

دستگیره کودک 

دستگیره کودک در اشکال مختلف شخصیت های عروسکی تولید می شود. این مدل دستگیره به شکلی ساخته شده است که برای کمد اتاق خواب کودک به کار می رود. جالب است که در ساخت آن به جنسیت کودک توجه شده است و دستگیره های دخترانه و پسرانه مناسب انواع سلیقه تولید می شود.

قیمت دستگیره کابینت

از آنجایی که دستگیره کابینت در طرح‌ها و مدل‌های مختلف ساخته شده است، افراد می‌توانند بر اساس نیاز خود آنها را انتخاب کنند. البته قیمت دستگیره کابینت نسبت به هر مدل آن و جنس و طرح متفاوت می‌باشد. 

قیمت دستگیره کمد

به علت متنوع بودن دستگیره کمد قیمت هر کدام از انواع دستگیره متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از دستگیره های کمد به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.