قسطی بخر

خرید دستگیره کابینت کلاسیک

1-36 از 142


کابینت ها یکی از اجزای مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منازل می باشند که در انواع مختلفی از قبیل مدرن و کلاسیک تولید می شوند. شاید باورتان نشود اما دستگیره های کابینت اگر متناسب با مدل و سبک کابینت ها انتخاب شوند زیبایی آن را دو چندان می کنند؛ و نباید از این تاثیر شگرف چشم پوشی کنیم. با توجه به اینکه کابینت های کلاسیک سبک های شلوغ و پر از تزییناتی مانند مدل های رومی هستند، انتخاب مناسب برای آن ها استفاده از دستگیره های شلوغ و پر از نقش و نگار است. از دیگر ویژگی های دستگیره های کابینت کلاسیک حالت آنتیک بودن آن می باشد و از رنگ های برنزی، مسی و زیتونی برای این سبک استفاده می شود. لازم به ذکر است که دستگیره کابینت کلاسیک در انواع مختلفی تولید می شوند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت:

  • دستگیره کابینت خطی
  • دستگیره کابینت دکمه ای

دستگیره کابینت کلاسیک خطی 

دستگیره های کابینت کلاسیک خطی معمولا به دستگیره دو پیچ نیز خوانده می شوند. دستگیره های خطی در ابعاد مختلفی تولید می شوند که متناسب با اندازه درب کابینت قابل استفاده هستند. همچنین لازم به ذکر است که دستگیره کابینت خطی نسبت به مدل های دیگر از قدرت بالاتری برای باز کردن درب های سنگین، کابینت های بلند و ایستاده برخوردار هستند. لازم به ذکر است که دستگیره کابینت خطی کلاسیک در دو طرح زیر تولید می شود: 

  • دستگیره کابینت کلاسیک مستطیلی
  • دستگیره کابینت کلاسیک میله ای

دستگیره کابینت کلاسیک مستطیلی

دستگیره کابینت کلاسیک مستطیلی یک مورد مناسب برای کابینت های مستطیل شکل با لبه های تیز می باشد. این مدل دستگیره کابینت در رنگ های مختلف تولید می شود که در سبک کلاسیک بر روی بدنه آن از طرح و نقش های شلوغ و تزیینات بیشتری نسبت به سبک مدرن استفاده می شود.

دستگیره کابینت کلاسیک میله ای

یکی دیگر از انواع دستگیره کابینت خطی کلاسیک ، دستگیره کابینت میله ای است که مورد مناسبی برای کابینت هایی می باشد که برش و تاج های منحنی شکل دارند. دستگیره کابینت میله ای در سبک کلاسیک با طرح و نقش هایی از قبیل شیارها، خطوط ، برش و اشکالی از قبیل گل و تزیینات شلوغ تولید می شود.

دستگیره کابینت کلاسیک دکمه ای 

دستگیره کابینت کلاسیک دکمه ای به شکلی طراحی شده است که برای نصب در بعضی موارد به یک پیچ و در مواردی نیز به دو پیچ نیاز دارد. همچنین لازم به ذکر است که این مدل دستگیره کابینت در اشکال هندسی مختلفی مانند مربع، دایره و ... ساخته می شود. معمولا از دستگیره های دکمه ای برای کشوهای کابینت و دراورها استفاده می شود.

دستگیره کابینت تک پیچ کلاسیک

دستگیره کابینت تک پیچ کلاسیک همان طور که از اسم آن مشخص است برای نصب بر روی کابینت به یک پیچ نیاز دارد. دستگیره های کابینت تک پیچ کلاسیک در طرح و شکل های مختلفی از قبیل مربع، دایره، کلونی، نیم دایره و... تولید می شود و با توجه به سبک کلاسیک آن در ساختش از تزیینات و طرح های شلوغ استفاده شده است.

قیمت دستگیره کابینت کلاسیک 

با توجه به تنوع بالای طرح و برند دستگیره های کابینت کلاسیک؛ قیمت هرکدام نیز متفاوت می باشد. در صورت تمایل به خرید محصول به تگ قیمت مدل های مختلف دستگیره کابینت کلاسیک مراجعه کنید؛ همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما با چوبینر ارتباط برقرار نمایید.