چوبی کلاب

انواع دستگیره کودک

1-43 از 43

دستگیره نقش مهمی در راحتی باز و بسته نمودن در کمد و کابینت دارد. معمولا در انتخاب دستگیره باید به نوع کمد و کابینت دقت شود و سبک کار را در نظر بگیریم. برای مثال در هنگام تولید کابینت و کمد طرح کلاسیک و ممبران باید از دستگیره کلاسیک و در هنگام تهیه کمد و کابینت مدرن باید از دستگیره مدرن استفاده شود تا نمای بهتر و هم خوانی مناسبی در محیط به وجود آید. برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک باید از دستگیره کودک و مناسب با سن و سلیقه آن ها استفاده شود. با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی انواع دستگیره کودک بپردازیم.

انواع دستگیره کمد کودک 

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد در هنگام طراحی دکوراسیون اتاق کودک باید متناسب با سن آن ها از دستگیره کمد کودک استفاده شود. دستگیره کمد کودک در اشکال و طرح ها مختلفی تولید می گردد که تمام سلایق را پوشش می دهد و به راحتی می توانید با توجه به سن، جنس و سلیقه کودکان دستگیره کمد، کشو، کتابخانه، سرویس خواب و ... را انتخاب نمایید. انواع دستگیره کمد کودک به شرح زیر می باشد:

  • دستگیره کمد کودک چوبی
  • دستگیره کمد کودک فانتزی
  • دستگیره کمد کودک تک پیچ

دستگیره کمد کودک چوبی

دستگیره کمد کودک چوبی یک نمونه از انواع دستگیره کودک محسوب می شود که به صورت تک پیچ و دو پیچ تولید می گردد. در ساخت این مدل دستگیره کودک چوب به کار رفته است و برای طراحی آن از تصاویر و نقش و نگارهای کودکانه استفاده شده است. 

دستگیره کمد کودک فانتزی

نوع دیگری از دستگیره کودک به مدل فانتزی آن اشاره دارد. دستگیره کمد کودک فانتزی به صورت تک پیچ و دو پیچ تولید می گردد و در ساخت آن اشکال هندسی مختلف در رنگ بندی های شاد به کار می رود. در تولید دستگیره کودک فانتزی از جنس فلزی، پلاستیک فشرده و چوب استفاده می شود.

دستگیره کمد کودک تک پیچ

یکی دیگر از انواع دستگیره کودک به نوع تک پیچ آن اشاره دارد. دستگیره کمد کودک تک پیچ به صورتی طراحی شده است که برای نصب نیاز به یک پیچ دارد و در ساخت آن از اشکال عروسکی، هندسی و طرح های کودکانه استفاده می شود.

قیمت دستگیره فانتزی

برای اطلاع از قیمت دستگیره فانتزی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت دستگیرهفانتزی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.