تخفیف هفتگی

دوراندیش | Durandish

1-8 از 8

دوراندیش با تولیدات گوناگون تجهیزات صنعت چوب و ارائه خدمات بهداشت محیط کار و همچنین مشاوره تخصصی در صنعت چوب سعی در پیشرفت و اعتلای این صنعت دارد.

معرفی شرکت دوراندیش

ساخت اتاق های رنگ در صنایع چوب و ساخت مکنده های مرکزی برای کارخانه ها گوشه ای از این فعالیت هاست از آنجا که آمد و شد به کارخانه ها و کارگاهها جهت بازدید و بررسی خطوط تولید در برنامه کاری چندین ساله دوراندیش قرار داشته و دارد، متوجه نقصان ماشین آلات چه آن دسته از ماشین های ساخت داخل و آن دسته از ماشین هایی که پس از بیست سال توقف، در ورود ماشین های صنایع درودگری ما معمول بوده است در نتیجه پیشرفت هم در تولیدات داخلی بسیار ناچیز و ماشین های وارد شده از خارج نیز فقط جنبه سودآوری آن در تجارت برای صاحبان تجارت خوب بوده است، قبلا این ماشین ها در کشورهای صاحب صنعت مورد استفاده با کیفیت های پایین قرار نمی گیرد. واردات تاکنون از نظر ورود، استانداردی برای آنها قائل نشده اند، اغلب این ماشین ها با هر آلیاژ از حیث متالوژی و از نظر مکانیکی و الکترونیکی باری به هر جهت وارد کشور می شود. کمتر خریداری به این نکات توجه دارد.

بررسی تولیدات کارخانه های سازنده ماشین های صنایع چوب

تاکیدا این مطلب فوق العاده حائز اهمیت است، که باید مورد بررسی و دقت قرار گیرد. در این راستا دوراندیش اقدام به بررسی تولیدات کارخانه های سازنده ماشین های صنایع چوب در دنیای صنعتی بخصوص اروپا نموده است که ماحصل آن یک تعداد ماشین آلات صنایع چوب را به صاحبان صنایع چوب معرفی می نماید و این روند تحقیق و بررسی همچنان ادامه دارد.

قیمت محصولات شرکت Durandish

به دلیل تنوع بالای محصولات در این شرکت محصولات این شرکت نیز دارای رنج خاصی از قیمت ها می باشد. لذا شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت Durandish با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.