تخفیف عید فطر

خرید رابط منعطف و رابط 90 درجه دریل

1-17 از 17


ناموجود
ولف | Wolf

رابط 90 درجه ولف

ساخت چین قابلیت نصب بر روی انواع دریل و پیچ گوشتی
ناموجود
ناموجود

رابط 90 درجه دریل

دارای دستگیره کمکی/ مخصوص نقاط غیر قابل دسترس برای دریل کاری
ناموجود

دریل و پیچ گوشتی‌ها برای عملیات مختلفی از قبیل باز و بسته کردن پیچ‌ها، برش و... به کار می‌روند. در مواردی پیش می‌آید که برای بهتر انجام گرفتن عملیات ذکر شده باید از ابزارهای کمکی مختلفی استفاده نمود. رابط منعطف و رابط 90 درجه دریل و پیچ گوشتی جزء ابزارهای قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی می‌باشند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

کاربرد رابط 90 درجه، رابط چپقی و رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی

گاهی هنگام استفاده از دریل و پیچ گوشتی با مواردی مواجه می‌شویم که دسترسی به آنها سخت می‌باشد؛ در این موقعیت باید از رابط های مخصوصی برای حل این مشکل استفاده نمود. رابط 90 درجه، رابط چپقی و رابط منعطف در مدل‌ها و سبک‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند که با نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی دسترسی ما را به زوایا، کنج‌ها و قسمت‌های دور از دسترس ممکن می‌سازند. رابط ها در مدل‌های مختلفی به شرح زیر تولید می‌شوند:

  • رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی
  • رابط 90 درجه سه نظام دار
  • رابط 90 درجه دریل

رابط دریل

رابط دریل را می‌توان به صورت منعطف و زاویه دار در اختیار داشت که به راحتی بر روی انواع پیچ گوشتی و دریل نصب می‌شود. با این رابط می‌توان کارهای مختلفی مانند سوراخ کاری، باز و بسته کردن پیچ و غیره را در نقاطی که دسترسی به آنها دشوار است و فضای کافی و مناسبی برای این کار وجود ندارد، به راحتی انجام داد. با استفاده از انواع رابط دریل می‌توان سرعت، دقت، تمرکز، ظرافت و زیبایی را افزایش داد. با وجود بدنه قوی و مستحکم این رابط ها، دیگر دلیلی برای نگرانی از جنس بدنه این رابط وجود ندارد؛ زیرا معمولا جنس بدنه رابط های دریل از فولاد مرغوب ضد زنگ می‌باشد. 

رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی

رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی که به رابط تلسکوپی و رابط مفصلی دریل نیز خوانده می‌شود، جزء ابزارهای کمکی قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی می‌باشد. معمولا بدنه رابط منعطف از متریال پلاستیکی تهیه می‌شود و بسیار انعطاف پذیر است. رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی در مواردی دارای چندین سری مختلف دوسو، چهارسو، ستاره ای و ... است.

رابط 90 درجه سه نظام دار

رابط 90 درجه سه نظام دار که به رابط چپقی نیز معروف است، قابل نصب بر روی انواع دریل می‌باشد. این مدل رابط دارای سه نظام است که در محل کارگیر و دهانه آن قابلیت نصب انواع مته وجود دارد. لازم به ذکر است با توجه به زاویه دار بودن رابط سه نظام دار در کنج‌ها و زوایای با دسترسی محدود به راحتی می‌توان از دریل استفاده نمود.

رابط 90 درجه دریل

رابط 90 درجه دریل که به رابط زاویه دار نیز خوانده می‌شود، قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی شارژی است و در بالا بردن سرعت باز و بسته کردن پیچ‌هایی که در محل‌های دور از دسترس قرار دارند، نقش مهمی دارد. در بعضی مدل‌ها به همراه رابط 90 درجه دریل سری‌های مختلفی عرضه می‌گردد.

قیمت انواع رابط 90 درجه و رابط مفصلی دریل 

با توجه به اینکه انواع مختلفی از رابط 90 درجه و رابط مفصلی دریل موجود می‌باشد و از لحاظ قیمت نیز تنوع بالا است. برای اطلاع از قیمت انواع رابط دریل لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.