چوبی کلاب

انواع رابط منعطف و رابط 90 درجه دریل

1-14 از 14

دریل و پیچ گوشتی ها برای عملیات مختلفی از قبیل باز و بسته کردن پیچ ها، برش و... به کار می روند. در مواردی پیش می آید که برای بهتر انجام گرفتن عملیات ذکر شده باید از ابزارهای کمکی مختلفی استفاده نمود. رابط منعطف و رابط 90 درجه دریل و پیچ گوشتی جزء ابزارهای قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی می باشند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

ناموجود

رابط 90 درجه دریل

دارای دستگیره کمکی/ مخصوص نقاط غیر قابل دسترس برای دریل کاری
ناموجود

کاربرد رابط 90 درجه، رابط چپقی و رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی

گاهی هنگام استفاده از دریل و پیچ گوشتی با مواردی مواجه می شویم که دسترسی به آن ها سخت می باشد؛ در این موقعیت باید از رابط های مخصوصی برای حل این مشکل استفاده نمود. رابط 90 درجه، رابط چپقی و رابط منعطف در مدل ها و سبک های مختلفی تولید و عرضه می شوند که با نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی دسترسی ما را به زوایا، کنج ها و قسمت های دور از دسترس ممکن می سازند. رابط ها در مدل های مختلفی به شرح زیر تولید می شوند:

  • رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی
  • رابط 90 درجه سه نظام دار
  • رابط 90 درجه دریل

رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی

رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی که به رابط تلسکوپی و رابط مفصلی دریل نیز خوانده می شود جزء ابزارهای کمکی قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی می باشد. معمولا بدنه رابط منعطف از متریال پلاستیکی تهیه می شود و بسیار انعطاف پذیر است. رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی در مواردی دارای چندین سری مختلف دوسو، چهارسو، ستاره ای و ... است.

رابط 90 درجه سه نظام دار

رابط 90 درجه سه نظام دار که به رابط چپقی نیز معروف است قابل نصب بر روی انواع دریل می باشد. این مدل رابط دارای سه نظام است که در محل کارگیر و دهانه آن قابلیت نصب انواع مته وجود دارد. لازم به ذکر است با توجه به زاویه دار بودن رابط سه نظام دار در کنج ها و زوایای با دسترسی محدود به راحتی می توان از دریل استفاده نمود.

رابط 90 درجه دریل

رابط 90 درجه دریل که به رابط زاویه دار نیز خوانده می شود قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی شارژی است و در بالا بردن سرعت باز و بسته کردن پیچ هایی که در محل های دور از دسترس قرار دارند نقش مهمی دارد. در بعضی مدل ها به همراه رابط 90 درجه دریل سری های مختلفی عرضه می گردد.

قیمت انواع رابط 90 درجه و رابط مفصلی دریل 

با توجه به اینکه انواع مختلفی از رابط 90 درجه و رابط مفصلی دریل موجود می باشد از لحاظ قیمت نیز تنوع بالا است. لذابرای اطلاع از قیمت انواع رابط 90 درجه و رابط مفصلی دریل می توانید به تگ قیمت محصولات مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات با چوبینر تماس حاصل فرمایید.